| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gözlemci | 102 | 3 | 63% | 16.06.2031 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AfrikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 59 | 0 | 54% | 10.03.2028 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AfrikaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 47 | 0 | 57% | 29.12.2028 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Daniel Moore | Gözlemci | 36 | 1 | 53% | 04.08.2031 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Gözlemci | 25 | 0 | 56% | 24.12.2028 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa | |
| Interim Coach | Teknik Direktör | 7 | 0 | 45% | 07.07.2031 | |
| Gözlemci | 3 | 0 | 52% | 01.06.2030 | ||
| Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 31.05.2030 | Batı Avrupa | |
| Gözlemci | 2 | 0 | 35% | 03.08.2026 | ||
| Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 12.03.2027 | Batı Avrupa | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 04.05.2027 | Batı Avrupa | |
| David Fisher | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Max Thompson | GK | 27 | Swindon Town | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.04.2031 | 16.06.2031 | 4 | 0 | 115 | 115 | 80% | 100% | 2.5M | #335 GK | — | — | ||
| Adrià Gené | AML | 32 | Plymouth Argyle | Daniel Moore | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 14.07.2031 | 14.07.2031 | 1 | 0 | 99 | 98 | 79% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Dan Cameron | GK | 25 | Sepsi OSK | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.02.2031 | 16.06.2031 | 3 | 0 | 92 | 89 | 75% | 84% | 200.0K | #335 GK | — | — | Tutum | |
| Tao Paradowski | GK | 26 | Zamora | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 13.05.2031 | 16.06.2031 | 3 | 0 | 113 | 114 | 75% | 111% | 2.2M | #335 GK | — | — | ||
| Matteo Voltolini | GK | 35 | Lincoln City | Daniel Moore | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 04.08.2031 | 04.08.2031 | 1 | 0 | 84 | 83 | 79% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Joseph Young | FL | 17 | Manchester United | Daniel Moore | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 21.07.2031 | 21.07.2031 | 1 | 0 | 97 | 114 | 79% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Darren Oldaker | DM | 32 | Barnet | Daniel Moore | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 16.06.2031 | 16.06.2031 | 1 | 0 | 89 | 94 | 79% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Lukas Ramil Sauer | GK | 27 | Villa Dálmine | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2030 | 24.12.2030 | 8 | 0 | 120 | 118 | 89% | 105% | 700.0K | — | — | — | ||
| Rodrigo Cao | ST | 30 | Ferrocarril Midland | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2028 | 27.12.2028 | 8 | 0 | 118 | 112 | 89% | 95% | 750.0K | — | — | — | Sakat | |
| Samuel Anakwe | AMR | 29 | Remo Stars | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2028 | 12.12.2028 | 8 | 0 | 109 | 111 | 89% | 92% | 2.4M | — | — | — | ||
| Felix Goddard | GK | 27 | Grimsby Town | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2031 | 21.05.2031 | 7 | 0 | 104 | 102 | 88% | 91% | 1.8M | — | — | — | ||
| Cieran Slicker | GK | 28 | Bristol City | Transfer Talebi | Aktif | 12.02.2031 | 27.04.2031 | 7 | 0 | 124 | 122 | 88% | 99% | 6.8M | — | — | — | ||
| Kauan | GK | 28 | Londrina | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2030 | 06.04.2031 | 7 | 0 | 120 | 122 | 88% | 112% | 1.4M | — | — | — | ||
| George Wickens | GK | 29 | PAOK | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2030 | 02.04.2031 | 7 | 0 | 128 | 128 | 88% | 113% | 990.0K | — | — | — | ||
| Matthieu Epolo | GK | 26 | Racing Genk | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2030 | 20.03.2031 | 7 | 0 | 124 | 125 | 88% | 116% | 2.1M | — | — | — | ||
| Kayne Bonnevie | GK | 30 | Pau FC | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2030 | 28.05.2031 | 6 | 0 | 117 | 117 | 86% | 107% | 2.1M | — | — | — | ||
| Diego Enríquez | GK | 29 | Alavés | Transfer Talebi | Aktif | 07.03.2031 | 21.05.2031 | 6 | 0 | 136 | 136 | 86% | 114% | 6.8M | — | — | — | ||
| Chijioke Aniagboso | GK | 27 | Kolos | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2030 | 20.05.2031 | 6 | 0 | 122 | 122 | 86% | 98% | 540.0K | — | — | — | ||
| Lwandiso Radebe | GK | 22 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 17.02.2031 | 18.05.2031 | 6 | 0 | 102 | 109 | 86% | 105% | 585.0K | — | — | — | Tutum | |
| David Andersson | GK | 27 | IF Elfsborg | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2030 | 18.12.2030 | 6 | 0 | 127 | 122 | 86% | 100% | 1.9M | — | — | — | ||
| Maxwell Mulili | GK | 29 | Shabana | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2028 | 18.12.2028 | 6 | 0 | 87 | 85 | 86% | 105% | 350.0K | — | — | — | ||
| Jaden de Guzmán | MC | 24 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2028 | 28.05.2028 | 6 | 0 | 107 | 115 | 86% | 96% | 3.5M | — | — | — | Sakat | |
| Michael Atata | GK | 28 | Ismaily | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2031 | 20.05.2031 | 5 | 0 | 113 | 112 | 83% | 87% | 150.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Freddie Godden | GK | 23 | Ilirija 1911 | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2031 | 08.04.2031 | 5 | 0 | 89 | 88 | 83% | 98% | 200.0K | — | — | — | Sakat | |
| Will Brook | GK | 27 | Salernitana | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2030 | 30.03.2031 | 5 | 0 | 101 | 98 | 83% | 95% | 1.1M | — | — | — | ||
| Kevin Martínez | GK | 25 | Progreso | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2030 | 04.12.2030 | 5 | 0 | 105 | 100 | 83% | 98% | 600.0K | — | — | — | ||
| Leonel Becerra | GK | 26 | Juventud | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2030 | 31.10.2030 | 5 | 0 | 101 | 98 | 83% | 103% | 550.0K | — | — | — | ||
| Tomás Durso | GK | 32 | Atlético Tucumán | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2028 | 24.12.2028 | 5 | 0 | 130 | 128 | 83% | 113% | 3.2M | — | — | — | Tutum | |
| Jonathan Herrera | ST | 31 | Deportivo Armenio | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2028 | 22.12.2028 | 5 | 0 | 112 | 105 | 83% | 93% | 800.0K | — | — | — | ||
| Franco Mesa | ST | 28 | UAI Urquiza | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2028 | 21.11.2028 | 5 | 0 | 107 | 115 | 83% | 92% | 1.0M | — | — | — | ||
| Bradley Fink | ST | 28 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2028 | 27.05.2028 | 5 | 0 | 113 | 111 | 83% | 97% | 8.1M | — | — | — | ||
| Aliyu Umar Muhammad | MC | 25 | Naxxar Lions | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2028 | 25.05.2028 | 5 | 0 | 78 | 86 | 83% | 82% | 350.0K | — | — | — | ||
| Diego Aguirre | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2027 | 30.12.2027 | 5 | 0 | 95 | 100 | 83% | 90% | 150.0K | — | — | — | Yaş | ||
| Mateo Anaya | GK | 28 | Notts County | Transfer Talebi | Aktif | 12.03.2031 | 19.05.2031 | 4 | 0 | 105 | 105 | 80% | 108% | 2.4M | — | — | — | ||
| Obed Nkambadio | GK | 28 | Paris FC | Transfer Talebi | Aktif | 03.02.2031 | 15.05.2031 | 4 | 0 | 141 | 141 | 80% | 116% | 7.2M | — | — | — | ||
| Jakub Mądrzyk | GK | 27 | Widzew Łódź | Transfer Talebi | Aktif | 18.02.2031 | 15.05.2031 | 4 | 0 | 125 | 124 | 80% | 115% | 612.0K | — | — | — | ||
| Keehan Willows | GK | 25 | Oldham Athletic | Transfer Talebi | Aktif | 14.02.2031 | 02.04.2031 | 4 | 0 | 87 | 91 | 80% | 85% | 850.0K | — | — | — | ||
| Álex Padilla | GK | 27 | Rayo Vallecano | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2031 | 26.03.2031 | 4 | 0 | 140 | 139 | 80% | 119% | 7.3M | — | — | — | ||
| Sbonelo Ngcobo | GK | 27 | Bandari | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2030 | 27.01.2031 | 4 | 0 | 98 | 102 | 80% | 100% | 550.0K | — | — | — | ||
| Juan Benítez | GK | 23 | Los Andes | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2030 | 13.01.2031 | 4 | 0 | 96 | 99 | 80% | 99% | 200.0K | — | — | — | ||
| Aphile Ngobese | GK | 26 | Kariobangi Sharks | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2030 | 23.12.2030 | 4 | 0 | 78 | 81 | 80% | 94% | 250.0K | — | — | — | ||
| Maxwell Mulili | GK | 29 | Shabana | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2030 | 09.12.2030 | 4 | 0 | 89 | 92 | 80% | 105% | 400.0K | — | — | — | ||
| Lautaro Kuchaska | GK | 23 | Gimnasia y Esgrima | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2030 | 09.12.2030 | 4 | 0 | 102 | 100 | 80% | 104% | 400.0K | — | — | — | ||
| Baltasar Barcia | DM | 30 | Progreso | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2030 | 02.12.2030 | 4 | 0 | 122 | 120 | 80% | 109% | 2.6M | — | — | — | |
| Brian Opondo | GK | 30 | Kakamega Homeboyz | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2028 | 23.12.2028 | 4 | 0 | 92 | 92 | 80% | 99% | 700.0K | — | — | — | ||
| Agustín Chávez | GK | 25 | Liniers | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2028 | 06.12.2028 | 4 | 0 | 99 | 102 | 80% | 107% | 350.0K | — | — | — | ||
| Mariano Peralta Bauer | MR | 33 | Deportivo Merlo | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2027 | 03.01.2028 | 4 | 0 | 111 | 109 | 80% | 95% | 1.4M | — | — | — | ||
| Gastón Scisci | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2027 | 16.12.2027 | 4 | 0 | 104 | 90 | 80% | 92% | 300.0K | — | — | — | Yaş | ||
| Jonathan Calleri | ST | 37 | Sport Recife | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2027 | 25.11.2027 | 4 | 0 | 129 | 134 | 80% | 104% | 1.6M | — | — | — | Yaş | |
| Saba Sazonov | DC | 29 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 17.02.2027 | 10.05.2027 | 4 | 0 | 121 | 131 | 80% | 108% | 12.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Juan Larios | DL | 27 | Blackpool | Transfer Talebi | Aktif | 22.02.2027 | 04.05.2027 | 4 | 0 | 125 | 130 | 80% | 108% | 9.8M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Lucas Alfonso | MR | 25 | ZTE | Transfer Talebi | Aktif | 20.02.2027 | 08.04.2027 | 4 | 0 | 96 | 107 | 80% | 93% | 2.7M | — | — | — | Tutum | |
| James Wright | GK | 26 | Preston | Transfer Talebi | Aktif | 02.04.2031 | 28.05.2031 | 3 | 0 | 106 | 103 | 75% | 104% | 2.0M | — | — | — | ||
| Alejandro Iturbe | GK | 27 | Elche | Transfer Talebi | Aktif | 18.05.2031 | 23.05.2031 | 3 | 0 | 133 | 129 | 75% | 113% | 7.3M | — | — | — | ||
| Jack Austin | GK | 23 | Port Vale | Transfer Talebi | Aktif | 09.02.2031 | 12.05.2031 | 3 | 0 | 107 | 110 | 75% | 107% | 1.3M | — | — | — | ||
| Sergio Sardinha | GK | 28 | Naxxar Lions | Transfer Talebi | Aktif | 21.03.2031 | 07.05.2031 | 3 | 0 | 90 | 91 | 75% | 98% | 300.0K | — | — | — | ||
| Stefano Turati | GK | 29 | Cagliari | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2031 | 26.04.2031 | 3 | 0 | 140 | 138 | 75% | 108% | 5.7M | — | — | — | ||
| Siyabonga Dladla | GK | 30 | Alanyaspor | Transfer Talebi | Aktif | 14.02.2031 | 23.04.2031 | 3 | 0 | 116 | 123 | 75% | 107% | 500.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Lucas Cañizares | GK | 29 | Benfica | Transfer Talebi | Aktif | 25.03.2031 | 23.04.2031 | 3 | 0 | 122 | 120 | 75% | 103% | 2.2M | — | — | — | Sakat | |
| Joshua Baba | GK | 27 | Bohemians 1905 | Transfer Talebi | Aktif | 08.03.2031 | 18.04.2031 | 3 | 0 | 106 | 110 | 75% | 87% | 300.0K | — | — | — | ||
| Romain Jean-Baptiste | GK | 25 | Arenteiro | Transfer Talebi | Aktif | 12.02.2031 | 06.04.2031 | 3 | 0 | 114 | 110 | 75% | 108% | 1.8M | — | — | — | ||
| Taite Holtam | GK | 26 | Slovan Ljubljana | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2030 | 30.03.2031 | 3 | 0 | 89 | 80 | 75% | 98% | 250.0K | — | — | — | ||
| Joshua Oluwayemi | GK | 30 | Arenas Club | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2030 | 28.02.2031 | 3 | 0 | 99 | 102 | 75% | 100% | 1.1M | — | — | — | ||
| Hampus Gustafsson | GK | 30 | Örgryte | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2030 | 19.02.2031 | 3 | 0 | 115 | 110 | 75% | 105% | 550.0K | — | — | — | ||
| Victor Augo | GK | 29 | Sofapaka | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2030 | 27.01.2031 | 3 | 0 | 81 | 86 | 75% | 95% | 76.5K | — | — | — | ||
| Ethan Pye | DL | 28 | Maritimo | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2030 | 31.12.2030 | 3 | 0 | 134 | 132 | 75% | 116% | 10.0M | — | — | — | |
| Williams Tortolero | GK | 28 | Bolívar | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2030 | 29.12.2030 | 3 | 0 | 108 | 107 | 75% | 104% | 800.0K | — | — | — | ||
| Eugene Ikutwa | DR | 28 | Tusker | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2030 | 27.12.2030 | 3 | 0 | 97 | 95 | 75% | 96% | 700.0K | — | — | — | |
| Chizoba Okoh | GK | 28 | Wikki Tourists | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2030 | 25.12.2030 | 3 | 0 | 108 | 105 | 75% | 90% | 315.0K | — | — | — | ||
| Luciano Jachfe | GK | 30 | Tigre | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2030 | 14.12.2030 | 3 | 0 | 127 | 122 | 75% | 104% | 1.8M | — | — | — | ||
| Kees Sims | GK | 28 | Brommapojkarna | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2030 | 10.12.2030 | 3 | 0 | 118 | 123 | 75% | 107% | 1.7M | — | — | — | ||
| Sebastián Meza | GK | 31 | Huracán | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2028 | 18.12.2028 | 3 | 0 | 130 | 133 | 75% | 114% | 3.5M | — | — | — | ||
| Juan Manuel Cuesta | AML | 29 | UCV | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2028 | 18.12.2028 | 3 | 0 | 116 | 117 | 75% | 97% | 4.9M | — | — | — | ||
| Lukas Ramil Sauer | GK | 27 | Villa Dálmine | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2028 | 09.12.2028 | 3 | 0 | 111 | 106 | 75% | 104% | 1.0M | — | — | — | ||
| Sebastián Jaume | GK | 27 | Albion | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2028 | 25.11.2028 | 3 | 0 | 108 | 110 | 75% | 107% | 900.0K | — | — | — | ||
| Tomás Durso | GK | 32 | Atlético Tucumán | Transfer Talebi | Aktif | 26.09.2028 | 21.10.2028 | 3 | 0 | 131 | 122 | 75% | 113% | 3.0M | — | — | — | Tutum | |
| Breno Lopes | AML | 35 | Coritiba | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2027 | 18.12.2027 | 3 | 0 | 118 | 115 | 75% | 98% | 2.9M | — | — | — | Yaş | |
| Lucas Alfonso | MR | 25 | ZTE | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2027 | 01.05.2027 | 3 | 0 | 97 | 111 | 75% | 93% | 2.8M | — | — | — | Tutum | |
| Khama Furman | MC | 24 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2027 | 13.02.2027 | 3 | 0 | 79 | 93 | 75% | 84% | 550.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Kermit Mahlangu | FL | 30 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 28.11.2026 | 3 | 0 | 116 | 110 | 75% | 92% | 4.7M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Jackson Smith | GK | 29 | Crawley Town | Transfer Talebi | Aktif | 09.04.2031 | 30.05.2031 | 2 | 0 | 118 | 118 | 67% | 103% | 2.4M | — | — | — | ||
| Rylee Mitchell | GK | 25 | Marsa | Transfer Talebi | Aktif | 31.03.2031 | 27.05.2031 | 2 | 0 | 86 | 83 | 67% | 86% | 250.0K | — | — | — | ||
| Myles Roberts | GK | 29 | Cheltenham Town | Transfer Talebi | Aktif | 12.05.2031 | 18.05.2031 | 2 | 0 | 108 | 107 | 67% | 95% | 2.2M | — | — | — | ||
| Sergio Mestre | GK | 26 | Real Madrid | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2031 | 15.05.2031 | 2 | 0 | 110 | 106 | 67% | 105% | 2.9M | — | — | — | ||
| Oyintari Adamawa | GK | 23 | Masr El Makasa | Transfer Talebi | Aktif | 22.04.2031 | 12.05.2031 | 2 | 0 | 89 | 96 | 67% | 92% | 38.2K | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Kacper Tobiasz | GK | 28 | Wisła Płock | Transfer Talebi | Aktif | 29.03.2031 | 26.04.2031 | 2 | 0 | 128 | 126 | 67% | 113% | 2.0M | — | — | — | ||
| Tiernan Brooks | GK | 29 | Spartak Nalchik | Transfer Talebi | Aktif | 18.02.2031 | 22.04.2031 | 2 | 0 | 81 | 83 | 67% | 88% | 150.0K | — | — | — | ||
| Kaique | GK | 28 | Maritimo | Transfer Talebi | Aktif | 16.04.2031 | 20.04.2031 | 2 | 0 | 139 | 136 | 67% | 108% | 5.6M | — | — | — | ||
| Luis López | GK | 30 | Leganés | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2031 | 14.04.2031 | 2 | 0 | 125 | 123 | 67% | 112% | 3.2M | — | — | — | ||
| Oscar Varney | GK | 24 | Barrow AFC | Transfer Talebi | Aktif | 10.03.2031 | 06.04.2031 | 2 | 0 | 91 | 95 | 67% | 100% | 900.0K | — | — | — | ||
| Siyabonga Vilakazi | GK | 24 | Golden Arrows | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2031 | 01.04.2031 | 2 | 0 | 101 | 106 | 67% | 94% | 573.8K | — | — | — | ||
| Jonathan Fischer | GK | 29 | Grenoble Foot 38 | Transfer Talebi | Aktif | 03.03.2031 | 31.03.2031 | 2 | 0 | 139 | 136 | 67% | 118% | 8.0M | — | — | — | ||
| Mikki van Sas | GK | 27 | Queens Park Rangers | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2031 | 06.03.2031 | 2 | 0 | 123 | 126 | 67% | 99% | 5.3M | — | — | — | ||
| Agustín Chávez | GK | 25 | Liniers | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2030 | 31.12.2030 | 2 | 0 | 97 | 100 | 67% | 107% | 50.0K | — | — | — | Sakat | |
| Ibrahima Fofana | DR | 29 | Hammarby | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2030 | 31.12.2030 | 2 | 0 | 137 | 129 | 67% | 111% | 4.9M | — | — | — | |
| Pablo Casarico | DL | 30 | Ferrocarril Midland | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 24.12.2030 | 25.12.2030 | 2 | 0 | 112 | 116 | 67% | 104% | 950.0K | — | — | — | |
| Kingsley Gyamfi | DC | 27 | Östersund | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2030 | 24.12.2030 | 2 | 0 | 122 | 125 | 67% | 106% | 1.1M | — | — | — | Sakat |
| Samuel Agu | DR | 27 | Kano Pillars | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2030 | 13.12.2030 | 2 | 0 | 104 | 104 | 67% | 98% | 750.0K | — | — | — | |
| Joaquín Blázquez | GK | 30 | Talleres | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2030 | 11.12.2030 | 2 | 0 | 125 | 128 | 67% | 113% | 2.0M | — | — | — | ||
| Pablo Minissale | DC | 30 | Villa San Carlos | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2030 | 10.12.2030 | 2 | 0 | 128 | 124 | 67% | 110% | 1.2M | — | — | — | |
| Mateo Brustolín | DR | 24 | Sacachispas | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2030 | 06.12.2030 | 2 | 0 | 103 | 96 | 67% | 98% | 750.0K | — | — | — | |
| Charlie Webster | DM | 27 | HNK Rijeka | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2030 | 04.12.2030 | 2 | 0 | 120 | 121 | 67% | 107% | 2.0M | — | — | — | |
| Mario Virtuoso | DR | 27 | Villa Dálmine | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2030 | 30.11.2030 | 2 | 0 | 100 | 103 | 67% | 102% | 900.0K | — | — | — | ||
| Imanol Segovia | DC | 30 | Deportivo Armenio | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2030 | 29.11.2030 | 2 | 0 | 126 | 123 | 67% | 105% | 800.0K | — | — | — | ||
| Rowland Makati | DR | 30 | KCB | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2030 | 24.11.2030 | 2 | 0 | 84 | 89 | 67% | 93% | 450.0K | — | — | — | |
| Osnel García | GK | 27 | Trujillanos | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2030 | 22.11.2030 | 2 | 0 | 105 | 107 | 67% | 102% | 900.0K | — | — | — | ||
| Tom Watson | GK | 27 | Shirak | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2030 | 05.11.2030 | 2 | 0 | 86 | 81 | 67% | 87% | 250.0K | — | — | — | ||
| Rokenedy | GK | 29 | América de Natal | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2030 | 05.11.2030 | 2 | 0 | 120 | 120 | 67% | 111% | 1.4M | — | — | — | ||
| Mariano Peralta Bauer | MR | 33 | Deportivo Merlo | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2028 | 29.12.2028 | 2 | 0 | 103 | 106 | 67% | 95% | 850.0K | — | — | — | ||
| Sebastián Meza | GK | 31 | Huracán | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2028 | 22.12.2028 | 2 | 0 | 139 | 134 | 67% | 114% | 3.5M | — | — | — | ||
| Franco Sosa | ST | 31 | Argentino de Quilmes | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2028 | 24.11.2028 | 2 | 0 | 95 | 94 | 67% | 91% | 450.0K | — | — | — | ||
| Bruno Báez | ST | 31 | Brown de Adrogué | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2028 | 19.11.2028 | 2 | 0 | 111 | 112 | 67% | 91% | 550.0K | — | — | — | Sakat | |
| Joaquín Blázquez | GK | 30 | Talleres | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2028 | 12.11.2028 | 2 | 0 | 124 | 116 | 67% | 113% | 2.7M | — | — | — | ||
| Tomás Martínez | ST | 29 | Flandria | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2028 | 11.11.2028 | 2 | 0 | 106 | 110 | 67% | 95% | 2.3M | — | — | — | ||
| Frankarlos Benítez | GK | 27 | Deportivo La Guaira | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2028 | 27.10.2028 | 2 | 0 | 117 | 114 | 67% | 96% | 2.4M | — | — | — | ||
| Agustín Chávez | GK | 25 | Liniers | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2028 | 14.10.2028 | 2 | 0 | 100 | 93 | 67% | 107% | 300.0K | — | — | — | ||
| Lukas Ramil Sauer | GK | 27 | Villa Dálmine | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2028 | 26.09.2028 | 2 | 0 | 103 | 110 | 67% | 104% | 950.0K | — | — | — | ||
| Mark Harris | AMC | 32 | AC Oulu | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2028 | 22.09.2028 | 2 | 0 | 115 | 120 | 67% | 103% | 3.5M | — | — | — | ||
| Germain Milla | MR | 25 | Celta | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2028 | 11.05.2028 | 2 | 0 | 104 | 101 | 67% | 94% | 6.8M | — | — | — | Tutum | |
| Will Lankshear | ST | 26 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2028 | 29.04.2028 | 2 | 0 | 139 | 131 | 67% | 103% | 20.0M | — | — | — | ||
| Aune Heggebø | ST | 30 | West Bromwich Albion | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2028 | 25.04.2028 | 2 | 0 | 134 | 132 | 67% | 104% | 23.0M | — | — | — | ||
| Bradley Fink | ST | 28 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 12.03.2028 | 15.04.2028 | 2 | 0 | 119 | 115 | 67% | 97% | 8.1M | — | — | — | ||
| Aune Heggebø | ST | 30 | West Bromwich Albion | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2028 | 12.03.2028 | 2 | 0 | 131 | 137 | 67% | 104% | 23.0M | — | — | — | ||
| Harry Ashfield | MR | 25 | Ludogorets | Transfer Talebi | Aktif | 07.02.2028 | 04.03.2028 | 2 | 0 | 85 | 104 | 67% | 90% | 1.5M | — | — | — | ||
| Nicolás Fernández | MR | 32 | UAI Urquiza | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2027 | 29.12.2027 | 2 | 0 | 115 | 97 | 67% | 97% | 1.3M | — | — | — | ||
| Tomás Martínez | ST | 29 | Flandria | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2027 | 21.12.2027 | 2 | 0 | 111 | 98 | 67% | 94% | 1.6M | — | — | — | ||
| Rodrigo Cao | ST | 30 | Ferrocarril Midland | Transfer Talebi | Aktif | 26.09.2027 | 16.12.2027 | 2 | 0 | 115 | 115 | 67% | 95% | 1.7M | — | — | — | ||
| Samuel Ayanrinde | AMR | 30 | Kenya Police | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2027 | 29.10.2027 | 2 | 0 | 82 | 84 | 67% | 88% | 1.1M | — | — | — | ||
| Josephat Lopaga | AMR | 29 | Kakamega Homeboyz | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2027 | 27.10.2027 | 2 | 0 | 80 | 105 | 67% | 88% | 1.2M | — | — | — | ||
| Octavio Rivero | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2027 | 19.10.2027 | 2 | 0 | 120 | 103 | 67% | 96% | 100.0K | — | — | — | YaşSözleşme Sonu | ||
| Maxim Radchenko | DR | 24 | Rostov | Transfer Talebi | Aktif | 29.05.2027 | 23.06.2027 | 2 | 0 | 93 | 78 | 67% | 93% | 950.0K | — | — | — | Tutum | |
| Idris El Mizouni | DM | 30 | Leyton Orient | Transfer Talebi | Aktif | 25.03.2027 | 30.04.2027 | 2 | 0 | 132 | 119 | 67% | 107% | 14.0M | — | — | — | ||
| Adam Randell | DM | 30 | Bristol City | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2027 | 15.04.2027 | 2 | 0 | 135 | 119 | 67% | 113% | 19.0M | — | — | — | ||
| Juan Larios | DL | 27 | Blackpool | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 12.03.2027 | 2 | 0 | 132 | 125 | 67% | 101% | 9.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Khama Furman | MC | 24 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 10.02.2027 | 10.03.2027 | 2 | 0 | 91 | 94 | 67% | 84% | 600.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Peter Itodo | ST | 28 | Metalist | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 09.12.2026 | 2 | 0 | 102 | 118 | 67% | 96% | 2.5M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Kamogelo Sebelebele | DR | 27 | Orlando Pirates | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 25.11.2026 | 2 | 0 | 120 | 135 | 67% | 102% | 5.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Robert Mizo | ST | 31 | Arab Contractors | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 15.11.2026 | 2 | 0 | 101 | 112 | 67% | 88% | 1.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Kwasi Poku | ML | 28 | RWDM | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 06.11.2026 | 2 | 0 | 111 | 115 | 67% | 96% | 4.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Lamine Diaby Fadiga | AMC | 30 | Raków Częstochowa | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 03.11.2026 | 2 | 0 | 115 | 118 | 67% | 96% | 3.3M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Sifiso Grobler | DC | 31 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 26.09.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 134 | 127 | 67% | 108% | 7.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Kermit Mphela | FR | 31 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 27.10.2026 | 2 | 0 | 128 | 112 | 67% | 94% | 4.5M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| David Ankeye | AML | 29 | Zeleznicar Pancevo | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 20.09.2026 | 2 | 0 | 102 | 116 | 67% | 99% | 2.1M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Taylor Harwood-Bellis | DC | 29 | Manchester City | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 16.06.2031 | 16.06.2031 | 1 | 0 | 153 | 163 | 53% | 100% | — | — | — | — | |
| Juan Cruz Crisafulli | DC | 23 | Stoke City | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2030 | 01.06.2030 | 1 | 0 | 107 | 95 | 52% | 100% | 180.0K | — | — | — | ||
| Romeo Akachukwu | MC | 25 | Stoke City | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2030 | 01.06.2030 | 1 | 0 | 117 | 107 | 52% | 100% | 540.0K | — | — | — | ||
| Benn Ward | DL | 27 | Reading | Personel Önerisi | Aktif | 02.07.2029 | 02.07.2029 | 1 | 0 | 117 | 117 | 52% | 100% | 370.0K | — | — | — | ||
| Finn Azaz | MC | 30 | Crystal Palace | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 07.07.2031 | 07.07.2031 | 1 | 0 | 137 | 129 | 44% | 100% | 2.6M | — | — | — | |
| Jack Daley | DC | 24 | Bradford City | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 16.06.2031 | 16.06.2031 | 1 | 0 | 112 | 83 | 43% | 100% | 120.0K | — | — | — | |
| Mateusz Rosół | DM | 23 | Coventry City | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 16.06.2031 | 16.06.2031 | 1 | 0 | 91 | 110 | 43% | 100% | 260.0K | — | — | — | |
| Harry Griffiths | GK | 26 | Newport County | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 07.06.2031 | 07.06.2031 | 1 | 0 | 83 | 104 | 43% | 100% | 35.0K | — | — | — | |
| James Henderson | FL | 20 | Stoke City | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2031 | 01.06.2031 | 1 | 0 | 120 | 109 | 43% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| James Plant | ML | 27 | Tranmere Rovers | Interim Coach | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2031 | 01.01.2031 | 1 | 0 | 107 | 114 | 43% | 100% | 280.0K | — | — | — | |
| Kurban Rasulov | GK | 25 | Dinamo Makhachkala | Transfer Talebi | Aktif | 07.05.2031 | 07.05.2031 | 1 | 0 | 107 | 114 | 40% | 100% | 675.0K | — | — | — | ||
| Stefan Bajić | GK | 29 | AJ Auxerre | Transfer Talebi | Aktif | 01.05.2031 | 01.05.2031 | 1 | 0 | 130 | 121 | 40% | 106% | 5.0M | — | — | — | ||
| Toby Bell | GK | 22 | Stevenage | Transfer Talebi | Aktif | 22.04.2031 | 22.04.2031 | 1 | 0 | 89 | 93 | 40% | 96% | 700.0K | — | — | — | ||
| Alastair Graham | GK | 22 | Charlton Athletic | Transfer Talebi | Aktif | 20.04.2031 | 20.04.2031 | 1 | 0 | 96 | 105 | 40% | 94% | 1.1M | — | — | — | ||
| Daniil Frolkin | GK | 30 | Fakel | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2031 | 07.04.2031 | 1 | 0 | 110 | 102 | 40% | 97% | 750.0K | — | — | — | ||
| Matteo Bignetti | GK | 27 | First Vienna | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2031 | 27.03.2031 | 1 | 0 | 133 | 127 | 40% | 94% | 1.1M | — | — | — | ||
| Luke Thompson | GK | 23 | Ethnikos Latsion | Transfer Talebi | Aktif | 13.03.2031 | 13.03.2031 | 1 | 0 | 76 | 82 | 40% | 86% | 250.0K | — | — | — | ||
| Heorhii Yermakov | GK | 29 | Metalist | Transfer Talebi | Aktif | 05.03.2031 | 05.03.2031 | 1 | 0 | 117 | 119 | 40% | 100% | 950.0K | — | — | — | ||
| Guilherme Fernandes | GK | 30 | Las Palmas | Transfer Talebi | Aktif | 22.02.2031 | 22.02.2031 | 1 | 0 | 135 | 136 | 40% | 116% | 3.8M | — | — | — | ||
| Gaizka Ayesa | GK | 30 | Alcorcón | Transfer Talebi | Aktif | 21.02.2031 | 21.02.2031 | 1 | 0 | 147 | 138 | 40% | 116% | 7.8M | — | — | — | ||
| Jack Allan | GK | 23 | Sliema Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2031 | 08.02.2031 | 1 | 0 | 85 | 87 | 40% | 105% | 150.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Mariano Penepil | DL | 28 | Acassuso | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2030 | 29.12.2030 | 1 | 0 | 121 | 123 | 40% | 109% | 1.9M | — | — | — | ||
| Jensen Weir | DM | 29 | Ujpest | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2030 | 29.12.2030 | 1 | 0 | 129 | 120 | 40% | 107% | 4.1M | — | — | — | ||
| Sodiq Ismaila | DR | 30 | Primorje | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2030 | 28.12.2030 | 1 | 0 | 117 | 109 | 40% | 103% | 2.7M | — | — | — | ||
| Benjamín Acosta | MC | 29 | Brasil de Pelotas | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2030 | 28.12.2030 | 1 | 0 | 118 | 106 | 40% | 104% | 2.4M | — | — | — | ||
| Rhys Walters | DM | 25 | Académica | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2030 | 27.12.2030 | 1 | 0 | 121 | 129 | 40% | 107% | 3.9M | — | — | — | |
| José García | DC | 28 | Atletico Bucaramanga | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2030 | 26.12.2030 | 1 | 0 | 133 | 128 | 40% | 111% | 900.0K | — | — | — | |
| Benjamín Acosta | MC | 29 | Brasil de Pelotas | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2030 | 26.12.2030 | 1 | 0 | 104 | 108 | 40% | 104% | 2.4M | — | — | — | |
| Gabriel Lekan | DC | 26 | Kun Khalifat | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2030 | 26.12.2030 | 1 | 0 | 81 | 81 | 40% | 92% | 250.0K | — | — | — | |
| Lucas Irusta | DC | 28 | Brown de Adrogué | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2030 | 25.12.2030 | 1 | 0 | 116 | 120 | 40% | 103% | 1.4M | — | — | — | |
| Khellven | DR | 30 | Coritiba | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2030 | 25.12.2030 | 1 | 0 | 140 | 133 | 40% | 114% | 7.4M | — | — | — | |
| Pablo Minissale | DC | 30 | Villa San Carlos | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2030 | 23.12.2030 | 1 | 0 | 122 | 121 | 40% | 110% | 1.2M | — | — | — | ||
| Dylan Arias | DC | 28 | Dock Sud | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2030 | 23.12.2030 | 1 | 0 | 121 | 121 | 40% | 103% | 900.0K | — | — | — | ||
| Alexis Cantero | DL | 28 | 2 de Mayo | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2030 | 22.12.2030 | 1 | 0 | 123 | 128 | 40% | 112% | 3.1M | — | — | — | ||
| Ibrahim Sesay | GK | 26 | Andranik | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2030 | 20.12.2030 | 1 | 0 | 104 | 111 | 40% | 94% | 900.0K | — | — | — | ||
| Ronaldo | GK | 30 | Brasil de Pelotas | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2030 | 20.12.2030 | 1 | 0 | 108 | 120 | 40% | 106% | 600.0K | — | — | — | ||
| Leonel Juárez | DL | 25 | Sacachispas | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2030 | 18.12.2030 | 1 | 0 | 109 | 108 | 40% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Imanol Segovia | DC | 30 | Deportivo Armenio | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2030 | 16.12.2030 | 1 | 0 | 129 | 127 | 40% | 105% | 800.0K | — | — | — | |
| Paul Odeh | DL | 29 | Plateau United | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2030 | 16.12.2030 | 1 | 0 | 99 | 90 | 40% | 98% | 1.3M | — | — | — | |
| Lautaro López | DM | 26 | Montevideo City Torque | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2030 | 16.12.2030 | 1 | 0 | 126 | 135 | 40% | 111% | 2.9M | — | — | — | |
| Wilbert Hernández | GK | 30 | Anzoátegui | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2030 | 10.12.2030 | 1 | 0 | 111 | 120 | 40% | 104% | 1.3M | — | — | — | ||
| Joaquín Enrico | GK | 30 | Central Córdoba SdE | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2030 | 06.12.2030 | 1 | 0 | 125 | 133 | 40% | 109% | 900.0K | — | — | — | ||
| Lucas Ness | DC | 29 | BK Hacken | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2030 | 06.12.2030 | 1 | 0 | 106 | 119 | 40% | 99% | 2.0M | — | — | — | |
| Samir Bonasola | DR | 29 | San Martín de Burzaco | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2030 | 05.12.2030 | 1 | 0 | 98 | 90 | 40% | 96% | 450.0K | — | — | — | |
| Kingsley Gyamfi | DC | 27 | Östersund | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2030 | 03.12.2030 | 1 | 0 | 123 | 121 | 40% | 106% | 1.9M | — | — | — | ||
| Lorenzo | DR | 28 | Defensor Sporting | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2030 | 03.12.2030 | 1 | 0 | 146 | 141 | 40% | 119% | 3.5M | — | — | — | ||
| Joaquín Molina | GK | 27 | Real Cartagena | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2030 | 01.12.2030 | 1 | 0 | 105 | 107 | 40% | 109% | 550.0K | — | — | — | ||
| Álex Vázquez | DM | 29 | Racing | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2030 | 01.12.2030 | 1 | 0 | 117 | 128 | 40% | 109% | 2.5M | — | — | — | ||
| Anderson Brum | DC | 27 | Excursionistas | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2030 | 01.12.2030 | 1 | 0 | 94 | 99 | 40% | 99% | 700.0K | — | — | — | ||
| Ibrahima Fofana | DR | 29 | Hammarby | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2030 | 29.11.2030 | 1 | 0 | 127 | 132 | 40% | 111% | 5.1M | — | — | — | ||
| Baltasar Barcia | DM | 30 | Progreso | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2030 | 29.11.2030 | 1 | 0 | 124 | 118 | 40% | 109% | 2.6M | — | — | — | ||
| Álex Vázquez | DM | 29 | Racing | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2030 | 27.11.2030 | 1 | 0 | 124 | 128 | 40% | 109% | 2.5M | — | — | — | |
| Adrian Gill | DR | 25 | Sporting Kansas City | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2030 | 25.11.2030 | 1 | 0 | 109 | 117 | 40% | 108% | 1.6M | — | — | — | |
| Mariano Penepil | DL | 28 | Acassuso | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2030 | 23.11.2030 | 1 | 0 | 124 | 115 | 40% | 109% | 1.8M | — | — | — | |
| Marco Moreno | DC | 30 | Bahia | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2030 | 22.11.2030 | 1 | 0 | 136 | 133 | 40% | 110% | 3.4M | — | — | — | |
| Leonel Juárez | DL | 25 | Sacachispas | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2030 | 21.11.2030 | 1 | 0 | 99 | 100 | 40% | 100% | 750.0K | — | — | — | ||
| Nashon Wekesa | DR | 29 | KCB | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2030 | 20.11.2030 | 1 | 0 | 99 | 96 | 40% | 95% | 550.0K | — | — | — | |
| Joaquín Ferrara | DL | 26 | Argentino de Quilmes | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2030 | 17.11.2030 | 1 | 0 | 99 | 116 | 40% | 104% | 550.0K | — | — | — | |
| Thiago Cortés | DM | 25 | Liniers | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2030 | 15.11.2030 | 1 | 0 | 85 | 93 | 40% | 96% | 400.0K | — | — | — | |
| Román Musetti | DM | 26 | Ferrocarril Midland | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2030 | 11.11.2030 | 1 | 0 | 96 | 88 | 40% | 96% | 500.0K | — | — | — | |
| Facundo Machado | GK | 27 | Cerro | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2030 | 10.11.2030 | 1 | 0 | 108 | 113 | 40% | 103% | 500.0K | — | — | — | ||
| Abel Amaya | DR | 29 | Excursionistas | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2030 | 09.11.2030 | 1 | 0 | 127 | 116 | 40% | 110% | 600.0K | — | — | — | Sakat | |
| Nelson Ralenkoane | DR | 29 | APS Bomet | Daniel Moore | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2030 | 06.11.2030 | 1 | 0 | 102 | 96 | 40% | 93% | 600.0K | — | — | — | |
| Guillermo Maidana | GK | 30 | Deportivo Capiata | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2030 | 04.11.2030 | 1 | 0 | 101 | 106 | 40% | 103% | 650.0K | — | — | — | ||
| Bruno Simone | GK | 27 | Miramar Misiones | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2030 | 01.11.2030 | 1 | 0 | 117 | 106 | 40% | 103% | 500.0K | — | — | — | ||
| Pablo Fernández | GK | 29 | Encarnacion | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2030 | 18.10.2030 | 1 | 0 | 99 | 98 | 40% | 99% | 800.0K | — | — | — | ||
| Jesús Vega | GK | 29 | Deportivo Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2030 | 17.10.2030 | 1 | 0 | 103 | 103 | 40% | 99% | 750.0K | — | — | — | ||
| Álex Padilla | GK | 27 | Rayo Vallecano | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2030 | 31.05.2030 | 1 | 0 | 135 | 142 | 40% | 118% | 7.6M | — | — | — | ||
| Emilio Lawrence | AMR | 25 | AFC Wimbledon | Transfer Talebi | Aktif | 09.07.2029 | 09.07.2029 | 1 | 0 | 129 | 138 | 40% | 103% | 13.0M | — | — | — | ||
| Michael Cooper | GK | 31 | Birmingham | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2028 | 21.12.2028 | 1 | 0 | 135 | 128 | 40% | 115% | 5.0M | — | — | — | ||
| Juan Moreno | GK | 32 | La Luz | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2028 | 29.11.2028 | 1 | 0 | 124 | 111 | 40% | 115% | 600.0K | — | — | — | ||
| Lautaro Maldonado | GK | 30 | Instituto | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2028 | 28.11.2028 | 1 | 0 | 116 | 108 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | ||
| Hassan Beja | AMR | 25 | AFC Leopards | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2028 | 26.11.2028 | 1 | 0 | 89 | 98 | 40% | 87% | 1.5M | — | — | — | ||
| Lautaro Maldonado | GK | 30 | Instituto | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2028 | 22.11.2028 | 1 | 0 | 119 | 122 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | ||
| Halls | GK | 32 | Vila Nova | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2028 | 21.11.2028 | 1 | 0 | 132 | 135 | 40% | 87% | 1.8M | — | — | — | ||
| Nicolás Fernández | MR | 32 | UAI Urquiza | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2028 | 18.10.2028 | 1 | 0 | 92 | 105 | 40% | 97% | 750.0K | — | — | — | ||
| Halls | GK | 32 | Vila Nova | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2028 | 13.10.2028 | 1 | 0 | 137 | 131 | 40% | 87% | 1.8M | — | — | — | ||
| Luciano Cosentino | ML | 30 | Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2028 | 23.09.2028 | 1 | 0 | 118 | 124 | 40% | 101% | 3.9M | — | — | — | ||
| Alejo Cruz | AMR | 30 | Juventud | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2028 | 23.09.2028 | 1 | 0 | 141 | 135 | 40% | 101% | 2.0M | — | — | — | ||
| Matías Abaldo | MR | 27 | Defensor Sporting | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2028 | 22.09.2028 | 1 | 0 | 122 | 129 | 40% | 102% | 3.9M | — | — | — | ||
| Ivo Costantino | ST | 32 | Danubio | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2028 | 14.09.2028 | 1 | 0 | 111 | 97 | 40% | 99% | 1.5M | — | — | — | ||
| Williams Tortolero | GK | 28 | Bolívar | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2028 | 06.09.2028 | 1 | 0 | 96 | 103 | 40% | 103% | 700.0K | — | — | — | ||
| Elías Ayala | MR | 30 | Madryn | Transfer Talebi | Aktif | 05.09.2028 | 05.09.2028 | 1 | 0 | 101 | 99 | 40% | 96% | 1.3M | — | — | — | ||
| Jaden de Guzmán | MC | 24 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2028 | 31.05.2028 | 1 | 0 | 103 | 111 | 40% | 96% | 3.5M | — | — | — | Sakat | |
| Will Lankshear | ST | 26 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 28.04.2028 | 28.04.2028 | 1 | 0 | 123 | 124 | 40% | 103% | 20.0M | — | — | — | ||
| Will Swan | ST | 30 | Bradford City | Transfer Talebi | Aktif | 22.03.2028 | 22.03.2028 | 1 | 0 | 102 | 110 | 40% | 95% | 5.9M | — | — | — | ||
| François Kamano | AMR | 35 | Sochi | Transfer Talebi | Aktif | 18.03.2028 | 18.03.2028 | 1 | 0 | 105 | 106 | 40% | 95% | 3.7M | — | — | — | Yaş | |
| François Kamano | AMR | 35 | Sochi | Transfer Talebi | Aktif | 10.03.2028 | 10.03.2028 | 1 | 0 | 110 | 108 | 40% | 95% | 3.8M | — | — | — | Yaş | |
| Aliyu Umar Muhammad | MC | 25 | Naxxar Lions | Transfer Talebi | Aktif | 28.02.2028 | 28.02.2028 | 1 | 0 | 77 | 82 | 40% | 82% | 300.0K | — | — | — | ||
| Harry Mills | DL | 25 | Northampton Town | Transfer Talebi | Aktif | 23.02.2028 | 23.02.2028 | 1 | 0 | 95 | 94 | 40% | 94% | 3.1M | — | — | — | ||
| Jan Faberski | AMR | 25 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2028 | 08.02.2028 | 1 | 0 | 123 | 130 | 40% | 97% | 10.8M | — | — | — | ||
| Franco Mesa | ST | 28 | UAI Urquiza | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2027 | 29.12.2027 | 1 | 0 | 105 | 106 | 40% | 91% | 1.5M | — | — | — | ||
| Jonathan Herrera | ST | 31 | Deportivo Armenio | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2027 | 22.12.2027 | 1 | 0 | 111 | 100 | 40% | 93% | 1.2M | — | — | — | ||
| Hassan Beja | AMR | 25 | AFC Leopards | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2027 | 19.12.2027 | 1 | 0 | 109 | 97 | 40% | 84% | 1.2M | — | — | — | ||
| Matías Martínez | AMC | 35 | Fénix | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2027 | 15.12.2027 | 1 | 0 | 98 | 102 | 40% | 91% | 400.0K | — | — | — | Yaş | |
| Dylan Vergara | AML | 31 | Real Pilar | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2027 | 05.12.2027 | 1 | 0 | 123 | 108 | 40% | 92% | 1.2M | — | — | — | ||
| Paul Odhiambo | ST | 27 | Ulinzi Stars | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2027 | 05.11.2027 | 1 | 0 | 77 | 83 | 40% | 85% | 800.0K | — | — | — | ||
| Tyshick Mosengo | ST | 31 | Kenya Police | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2027 | 24.10.2027 | 1 | 0 | 75 | 95 | 40% | 83% | 550.0K | — | — | — | ||
| Eric Kapaito | ST | 35 | Tusker | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2027 | 12.10.2027 | 1 | 0 | 68 | 82 | 40% | 83% | 450.0K | — | — | — | Yaş | |
| Yusuf Otubanjo | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2027 | 04.10.2027 | 1 | 0 | 118 | 104 | 40% | 94% | 250.0K | — | — | — | Yaş | ||
| Fernando Mimbacas | ST | 29 | Juventud | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2027 | 13.09.2027 | 1 | 0 | 117 | 131 | 40% | 100% | 2.0M | — | — | — | ||
| Callum O'Hare | MC | 33 | Sheffield United | Transfer Talebi | Aktif | 29.05.2027 | 29.05.2027 | 1 | 0 | 134 | 138 | 40% | 105% | 24.0M | — | — | — | ||
| Dan Kohout | ST | 25 | Zlate Moravce | Transfer Talebi | Aktif | 23.05.2027 | 23.05.2027 | 1 | 0 | 64 | 90 | 40% | 80% | 500.0K | — | — | — | ||
| Aaron Collins | AMR | 34 | Milton Keynes Dons | Transfer Talebi | Aktif | 22.05.2027 | 22.05.2027 | 1 | 0 | 111 | 118 | 40% | 97% | 6.6M | — | — | — | ||
| Olamilekan Adeduro | DM | 25 | Bylis | Transfer Talebi | Aktif | 15.05.2027 | 15.05.2027 | 1 | 0 | 99 | 109 | 40% | 98% | 600.0K | — | — | — | ||
| Lebogang Ngcobo | MC | 28 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 14.05.2027 | 14.05.2027 | 1 | 0 | 145 | 142 | 40% | 112% | 15.0M | — | — | — | ||
| Zian Flemming | AMR | 33 | Ipswich Town | Transfer Talebi | Aktif | 05.05.2027 | 05.05.2027 | 1 | 0 | 124 | 119 | 40% | 110% | 28.0M | — | — | — | ||
| Ronan Hale | AML | 32 | Gillingham | Transfer Talebi | Aktif | 04.05.2027 | 04.05.2027 | 1 | 0 | 104 | 109 | 40% | 96% | 5.9M | — | — | — | ||
| Jean Galindo | ST | 25 | Bromley | Transfer Talebi | Aktif | 30.04.2027 | 30.04.2027 | 1 | 0 | 80 | 101 | 40% | 83% | 1.1M | — | — | — | ||
| Dan Kohout | ST | 25 | Zlate Moravce | Transfer Talebi | Aktif | 27.04.2027 | 27.04.2027 | 1 | 0 | 94 | 80 | 40% | 79% | 500.0K | — | — | — | ||
| Xavier Simons | DM | 28 | Bolton Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 24.04.2027 | 24.04.2027 | 1 | 0 | 120 | 112 | 40% | 112% | 14.0M | — | — | — | ||
| Maxim Radchenko | DR | 24 | Rostov | Transfer Talebi | Aktif | 13.04.2027 | 13.04.2027 | 1 | 0 | 92 | 97 | 40% | 92% | 900.0K | — | — | — | Tutum | |
| Will Lankshear | ST | 26 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2027 | 08.04.2027 | 1 | 0 | 118 | 146 | 40% | 102% | 25.0M | — | — | — | ||
| Darlvin Yeboah | ST | 24 | Bechem United | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2027 | 24.03.2027 | 1 | 0 | 73 | 85 | 40% | 78% | 600.0K | — | — | — | Tutum | |
| Dan Kohout | ST | 25 | Zlate Moravce | Transfer Talebi | Aktif | 19.03.2027 | 19.03.2027 | 1 | 0 | 86 | 83 | 40% | 79% | 450.0K | — | — | — | ||
| Evidence Billiat | MC | 29 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 17.03.2027 | 17.03.2027 | 1 | 0 | 110 | 105 | 40% | 105% | 6.2M | — | — | — | ||
| Williams Dolly | MC | 26 | Platinum Stars | Transfer Talebi | Aktif | 14.03.2027 | 14.03.2027 | 1 | 0 | 119 | 136 | 40% | 100% | 4.7M | — | — | — | ||
| Will Lankshear | ST | 26 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 12.03.2027 | 12.03.2027 | 1 | 0 | 117 | 136 | 40% | 102% | 24.0M | — | — | — | ||
| Monty Batlhabane | ML | 26 | Polokwane City | Transfer Talebi | Aktif | 10.03.2027 | 10.03.2027 | 1 | 0 | 93 | 114 | 40% | 89% | 1.6M | — | — | — | Tutum | |
| Anis Mehmeti | AML | 30 | Ipswich Town | Transfer Talebi | Aktif | 05.03.2027 | 05.03.2027 | 1 | 0 | 139 | 121 | 40% | 103% | 32.0M | — | — | — | ||
| Monty Batlhabane | ML | 26 | Polokwane City | Transfer Talebi | Aktif | 19.02.2027 | 19.02.2027 | 1 | 0 | 76 | 100 | 40% | 88% | 1.6M | — | — | — | Tutum | |
| Brad Collins | GK | 34 | Walsall | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2027 | 06.02.2027 | 1 | 0 | 115 | 105 | 40% | 111% | 1.9M | — | — | — | ||
| Scott Twine | AMR | 32 | Bristol City | Transfer Talebi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 139 | 116 | 40% | 102% | 23.0M | — | — | — | ||
| Wilfred George | DM | 26 | Kristiansund | Transfer Talebi | Aktif | 13.01.2027 | 13.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 134 | 40% | 107% | 2.0M | — | — | — | ||
| Wilfred George | DM | 26 | Kristiansund | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 116 | 40% | 107% | 2.0M | — | — | — | ||
| Sifiso Grobler | DC | 31 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 20.12.2026 | 20.12.2026 | 1 | 0 | 138 | 118 | 40% | 108% | 7.1M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Jacob Italiano | DL | 30 | Grazer AK | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 117 | 40% | 103% | 4.3M | — | — | — | ||
| Xavier Simons | DM | 28 | Bolton Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 11.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 128 | 40% | 111% | 10.0M | — | — | — | ||
| Lebogang Ngcobo | MC | 28 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 118 | 147 | 40% | 111% | 11.0M | — | — | — | ||
| Bradley Fink | ST | 28 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2026 | 03.12.2026 | 1 | 0 | 93 | 109 | 40% | 94% | 5.1M | — | — | — | ||
| Ime Ndon | AML | 28 | UTA Arad | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 95 | 119 | 40% | 86% | 550.0K | — | — | — | ||
| Luther Jali | DC | 31 | Black Aces | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 100 | 40% | 104% | 3.6M | — | — | — | ||
| Wandile Duba | AMR | 27 | Jomo Cosmos | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 103 | 101 | 40% | 89% | 2.1M | — | — | — | ||
| Thabang Matuludi | DR | 32 | Polokwane City | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 128 | 127 | 40% | 106% | 4.0M | — | — | — | ||
| Dara O'Shea | DR | 32 | Ipswich Town | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 126 | 40% | 113% | 20.0M | — | — | — | ||
| Mandla Tau | FR | 27 | Platinum Stars | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 95 | 99 | 40% | 86% | 2.1M | — | — | — | ||
| Aune Heggebø | ST | 30 | West Bromwich Albion | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 123 | 122 | 40% | 103% | 26.0M | — | — | — | ||
| Sean Zawadzki | DC | 31 | Columbus Crew | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 20.09.2026 | 1 | 0 | 123 | 117 | 40% | 108% | 9.6M | — | — | — | ||
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 31 | Minnesota United FC | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 115 | 115 | 40% | 102% | 9.5M | — | — | — | ||
| Nathan Butler-Oyedeji | MR | 28 | Lausanne-Sport | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 109 | 110 | 40% | 97% | 2.4M | — | — | — | ||
| Luke Rae | AML | 30 | KR | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 80 | 114 | 40% | 91% | 1.5M | — | — | — | ||
| Danny Welbeck | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 3.8M | — | — | — | |||
| Antoine Griezmann | AMR | 40 | Orlando City | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 146 | 35% | 100% | 1.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Aznou | DL | Schalke 04 | #576 | — | Hemen Al | 134 | 143 | 89% | 110% | 28.8M | Gölge | |
| Babis Kostoulas | AMR | Athletic Bilbao | #567 | — | Hemen Al | 153 | 158 | 86% | 108% | 60.3M | Gölge | |
| Jorge Rajado | ML | Huesca | #564 | — | Hemen Al | 104 | 111 | 83% | 92% | 2.5M | TutumSözleşme Sonu | Gölge |
| Honest Ahanor | DL | Tottenham | #580 | — | Hemen Al | 138 | 152 | 80% | 108% | 32.4M | Gölge | |
| Jaden de Guzmán | MC | PSV | #585 | — | Hemen Al | 104 | 110 | 80% | 96% | 3.5M | Sakat | Gölge |
| — | #126 | — | Hemen Al | 139 | 141 | 75% | 115% | 33.0M | Gölge | |||
| Tyler Silsby | MR | Coventry City | #570 | — | Hemen Al | 139 | 123 | 75% | 100% | 10.0M | Gölge | |
| Bernardo Lima | DM | Tottenham | #564 | — | Hemen Al | 137 | 131 | 75% | 104% | 8.4M | Gölge | |
| Sol Sidibé | DR | Heracles | #574 | — | Hemen Al | 104 | 116 | 75% | 96% | 5.6M | Tutum | Gölge |
| Ilyas Ansah | AML | Tottenham | #119 | — | Hemen Al | 144 | 147 | 67% | 106% | 30.0M | Gölge | |
| Jeremy Monga | AML | Millwall | #576 | — | Hemen Al | 142 | 138 | 67% | 100% | 3.2M | Gölge | |
| Samuel Anakwe | AMR | Remo Stars | #723 | — | Al | 109 | 111 | 89% | 92% | 2.4M | Gölge | |
| Ephron Mason-Clark | ML | Legia | #568 | — | Al | 129 | 131 | 86% | 98% | 22.0M | Gölge | |
| Armstrong Oko-Flex | MR | Austria Wien | #457 | — | Al | 122 | 124 | 86% | 98% | 12.0M | Gölge | |
| Daniel Yáñez | MR | Espanyol | #573 | — | Al | 112 | 115 | 86% | 99% | 15.3M | Gölge | |
| — | #462 | — | Al | 112 | 117 | 86% | 93% | 4.6M | Gölge | |||
| Mamadou Doumbia | ST | Kristiansund | #321 | — | Al | 133 | 124 | 83% | 100% | 19.0M | Gölge | |
| Kyle Wootton | ST | Reading | #586 | — | Al | 100 | 119 | 83% | 101% | 4.2M | Yaş | Gölge |
| Billy Gilmour | DM | Inter | #339 | — | Al | 149 | 150 | 80% | 117% | 36.9M | Gölge | |
| Shea Charles | DC | AC Milan | #351 | — | Al | 143 | 145 | 80% | 118% | 28.3M | Gölge | |
| Juan Larios | DL | Blackpool | #310 | — | Al | 139 | 130 | 80% | 108% | 9.8M | Gölge | |
| Harry Clarke | DR | Preston | #336 | — | Al | 138 | 136 | 80% | 114% | 24.0M | Gölge | |
| — | #851 | — | Al | 132 | 136 | 80% | 114% | 8.2M | Gölge | |||
| Keinan Davis | ST | Genoa | #579 | — | Al | 132 | 133 | 80% | 106% | 14.4M | Gölge | |
| Max Thompson | GK | Swindon Town | #929 | — | Al | 115 | 115 | 80% | 100% | 2.5M | Aktif | |
| Aldrine Kibet | AML | West Bromwich Albion | #567 | — | Al | 103 | 103 | 80% | 90% | 3.2M | Gölge | |
| Tim Iroegbunam | DM | Benfica | #363 | — | Al | 135 | 137 | 75% | 118% | 30.0M | Gölge | |
| Jim Thwaites | DM | Young Boys | #585 | — | Al | 128 | 124 | 75% | 101% | 5.5M | Gölge | |
| Miguel Figueiredo | DM | Crystal Palace | #577 | — | Al | 117 | 127 | 75% | 102% | 8.6M | Gölge | |
| Tao Paradowski | GK | Zamora | #929 | — | Al | 113 | 114 | 75% | 111% | 2.2M | Aktif | |
| Rhichey | AMC | Goiás | #596 | — | Al | 94 | 99 | 75% | 83% | 344.2K | Gölge | |
| Filip Marschall | GK | Peterborough United | #929 | — | Al | 122 | 123 | 64% | 114% | 900.0K | Aktif | |
| Arnau Tenas | GK | Barcelona | #929 | — | Al | 149 | 149 | 63% | 112% | 9.9M | Aktif | |
| Diego Enríquez | GK | Alavés | #929 | — | Al | 136 | 136 | 60% | 114% | 6.8M | Aktif | |
| Chijioke Aniagboso | GK | Kolos | #929 | — | Al | 122 | 122 | 60% | 98% | 540.0K | Aktif | |
| Kayne Bonnevie | GK | Pau FC | #929 | — | Al | 117 | 117 | 60% | 107% | 2.1M | Aktif | |
| Diogenes | GK | Betis | #929 | — | Al | 128 | 129 | 58% | 117% | 1.8M | Aktif | |
| Sandali Condé | GK | Sturm Graz | #929 | — | Al | 119 | 121 | 58% | 109% | 212.5K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Obed Nkambadio | GK | Paris FC | #929 | — | Al | 141 | 141 | 56% | 116% | 7.2M | Aktif | |
| Lewis Ferguson | DM | Lazio | #325 | — | Düşün | 150 | 149 | 89% | 121% | 34.4M | Gölge | |
| Francisco Salerno | GK | Almería | #742 | — | Düşün | 113 | 111 | 89% | 110% | 450.0K | Gölge | |
| Lamine Cissé | AML | Aston Villa | #591 | — | Düşün | 133 | 121 | 83% | 102% | 6.7M | Sakat | Gölge |
| Róbert Boženík | ST | Newcastle United | #600 | — | Düşün | 125 | 126 | 83% | 103% | 19.8M | Gölge | |
| Edoardo Bove | DM | Watford | #367 | — | Düşün | 140 | 137 | 80% | 113% | 29.0M | Gölge | |
| José Córdoba | DC | Feyenoord | #323 | — | Düşün | 132 | 133 | 80% | 112% | 19.8M | Gölge | |
| Edi Sylisufaj | AML | IFK Norrkoping | #715 | — | Düşün | 118 | 113 | 80% | 98% | 2.2M | Gölge | |
| Jørgen Strand Larsen | ST | Tottenham | #571 | — | Düşün | 148 | 145 | 75% | 109% | 52.0M | Gölge | |
| Dennis Cirkin | DL | Queens Park Rangers | #369 | — | Düşün | 143 | 132 | 75% | 114% | 23.0M | Gölge | |
| Milan van Ewijk | DR | Schalke 04 | #336 | — | Düşün | 136 | 123 | 75% | 111% | 21.6M | Gölge | |
| Kaito Yasui | DM | FC Tokyo | #332 | — | Düşün | 136 | 134 | 75% | 116% | 32.0M | Gölge | |
| Maciej Kikolski | GK | Raków Częstochowa | #926 | — | Düşün | 134 | 132 | 75% | 110% | 400.0K | Sözleşme Sonu | Gölge |
| Dan Cameron | GK | Sepsi OSK | #929 | — | Düşün | 92 | 89 | 75% | 84% | 200.0K | Tutum | Aktif |
| Jarrod Bowen | MR | Barcelona | #569 | — | Düşün | 154 | 146 | 67% | 107% | 26.8M | Yaş | Gölge |
| Otto Rosengren | DM | Malmo FF | #822 | — | Düşün | 154 | 141 | 67% | 116% | 11.0M | Gölge | |
| Nathan Collins | DC | KAA Gent | #332 | — | Düşün | 153 | 146 | 67% | 119% | 47.4M | Gölge | |
| Ismaïla Sarr | MR | Racing Club | #591 | — | Düşün | 150 | 148 | 67% | 110% | 58.5M | Gölge | |
| Gonzalo Plata | MR | PSV | #123 | — | Düşün | 145 | 137 | 67% | 105% | 23.0M | Gölge | |
| Gabriel Mec | AMR | Flora | #590 | — | Düşün | 125 | 124 | 67% | 94% | 8.2M | Gölge | |
| Nahuel Suárez | GK | Defensor Sporting | #929 | — | Düşün | 119 | 117 | 62% | 115% | 1.4M | Aktif | |
| Tomás Durso | GK | Atlético Tucumán | #929 | — | Düşün | 130 | 128 | 58% | 113% | 3.2M | Tutum | Aktif |
| Arthur Okonkwo | GK | Luton Town | #929 | — | Düşün | 130 | 127 | 56% | 111% | 3.3M | Aktif | |
| David Andersson | GK | IF Elfsborg | #929 | — | Düşün | 128 | 123 | 56% | 100% | 1.9M | Aktif | |
| Jakub Mądrzyk | GK | Widzew Łódź | #929 | — | Düşün | 125 | 124 | 56% | 115% | 612.0K | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Manchester United U20 | #929 | ||
| Daniel Moore | Stoke City U20 | #929 | |
| David Fisher | Stockport County U20 | #929 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kwasi Poku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mahlangu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sifiso Grobler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Larios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mphela | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robert Mizo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kamogelo Sebelebele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lamine Diaby Fadiga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khama Furman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Sazonov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jack Rudoni | Coventry City | MC | Orta Saha | 135 | 136 | 66% | 19.6M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Andreas Schjelderup | Benfica | MR | Orta Saha | 138 | 141 | 68% | 19.8M | 07.09.2026 | 1 | 0 |
| Danil Glebov | Dinamo Moscow | DM | Defans | 129 | 129 | 64% | 8.3M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.7M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Mohamed Belloumi | Hull City | MR | Orta Saha | 136 | 137 | 68% | 19.6M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Marwan Ateya | Al Ahly | DM | Defans | 130 | 130 | 63% | 2.5M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Abdul Fatawu | Leicester City | MR | Orta Saha | 137 | 140 | 70% | 12.2M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Igor Diveev | Zenit | DC | Defans | 129 | 129 | 65% | 7.7M | 31.08.2026 | 1 | 0 |
| Wallyson | ABC | AML | Orta Saha | 112 | 112 | 66% | 250.0K | 31.08.2026 | 6 | 0 |
| Keisuke Osako | Sanfrecce Hiroshima | GK | Kaleci | 136 | 136 | 67% | 3.3M | 24.08.2026 | 4 | 0 |
| Austria Klagenfurt | DL | Defans | 123 | 123 | 66% | 3.5M | 17.08.2026 | 1 | 0 | |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 67% | 12.2M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Maks Ebong | Lokomotiv Plovdiv | DM | Defans | 123 | 123 | 68% | 5.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Fedor Lapoukhov | CSKA Sofia | GK | Kaleci | 117 | 121 | 67% | 2.7M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Beroe | MC | Orta Saha | 114 | 115 | 66% | 5.1M | 17.08.2026 | 1 | 0 | |
| Peer Koopmeiners | AZ | DC | Defans | 133 | 133 | 64% | 11.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Oussama Targhalline | Feyenoord | DM | Defans | 134 | 135 | 64% | 12.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 117 | 118 | 67% | 6.4M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 133 | 133 | 62% | 5.5M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Emam Ashour | Al Ahly | DM | Defans | 131 | 131 | 65% | 3.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Ocampos | Monterrey | MR | Forvet | 149 | 149 | 35% | 4.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 144 | 144 | 35% | 1.6M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Heung-Min Son | Los Angeles Football Club | ML | Forvet | 149 | 149 | 35% | 3.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Danny Welbeck | Chelsea | AMR | Forvet | 145 | 145 | 35% | 3.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Antoine Griezmann | Orlando City | AMR | Forvet | 146 | 146 | 35% | 1.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Adam Idah | Swansea City | ST | Forvet | 125 | 126 | 66% | 16.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Karim Konaté | Red Bull Salzburg | ST | Forvet | 128 | 132 | 67% | 5.1M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 122 | 126 | 66% | 6.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Giorgi Chakvetadze | Watford | MC | Orta Saha | 125 | 125 | 66% | 14.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Christian Makoun | Levski | DC | Defans | 122 | 122 | 66% | 4.4M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Okonkwo | Kaleci | 131 | 18.08.2031 | 80% | Düşün |
| Bernardo Lima | Orta Saha | 137 | 04.08.2031 | 75% | Hemen Al |
| Jeremy Monga | Orta Saha | 142 | 28.07.2031 | 67% | Hemen Al |
| Harry Clarke | Defans | 138 | 14.07.2031 | 80% | Al |
| Juan Larios | Defans | 139 | 14.07.2031 | 80% | Al |
| Jørgen Strand Larsen | Forvet | 148 | 16.06.2031 | 75% | Düşün |
| Filip Marschall | Kaleci | 123 | 16.06.2031 | 92% | Al |
| Miguel Figueiredo | Orta Saha | 117 | 26.05.2031 | 75% | Al |
| Arnau Tenas | Kaleci | 149 | 05.05.2031 | 90% | Al |
| Diego Enríquez | Kaleci | 136 | 05.05.2031 | 86% | Al |
| Obed Nkambadio | Kaleci | 141 | 05.05.2031 | 80% | Al |
| Jakub Mądrzyk | Kaleci | 125 | 05.05.2031 | 80% | Düşün |
| Kayne Bonnevie | Kaleci | 117 | 05.05.2031 | 86% | Al |
| Maciej Kikolski | Kaleci | 134 | 05.05.2031 | 75% | Düşün |
| Sandali Condé | Kaleci | 119 | 05.05.2031 | 83% | Al |
| Chijioke Aniagboso | Kaleci | 122 | 05.05.2031 | 86% | Al |
| Tyler Silsby | Orta Saha | 139 | 28.04.2031 | 75% | Hemen Al |
| Lewis Ferguson | Defans | 150 | 21.04.2031 | 89% | Düşün |
| Kyle Wootton | Forvet | 100 | 14.04.2031 | 83% | Al |
| Ilyas Ansah | Forvet | 144 | 24.03.2031 | 67% | Hemen Al |
| Defans | 139 | 17.02.2031 | 75% | Hemen Al | |
| Róbert Boženík | Forvet | 125 | 03.02.2031 | 83% | Düşün |
| Lamine Cissé | Forvet | 133 | 20.01.2031 | 83% | Düşün |
| Edoardo Bove | Defans | 140 | 06.01.2031 | 80% | Düşün |
| Defans | 132 | 31.12.2030 | 80% | Al | |
| David Andersson | Kaleci | 128 | 02.12.2030 | 80% | Düşün |
| Diogenes | Kaleci | 128 | 02.12.2030 | 83% | Al |
| Otto Rosengren | Defans | 154 | 02.12.2030 | 67% | Düşün |
| Dennis Cirkin | Defans | 143 | 21.10.2030 | 75% | Düşün |
| Jim Thwaites | Orta Saha | 128 | 03.06.2030 | 75% | Al |
| Ephron Mason-Clark | Forvet | 129 | 03.12.2029 | 86% | Al |
| Ismaïla Sarr | Forvet | 150 | 24.09.2029 | 67% | Düşün |
| Babis Kostoulas | Orta Saha | 153 | 11.06.2029 | 86% | Hemen Al |
| Tomás Durso | Kaleci | 130 | 04.12.2028 | 83% | Düşün |
| Edi Sylisufaj | Forvet | 118 | 04.12.2028 | 80% | Düşün |
| Nahuel Suárez | Kaleci | 119 | 04.12.2028 | 89% | Düşün |
| Samuel Anakwe | Forvet | 109 | 04.12.2028 | 89% | Al |
| Francisco Salerno | Kaleci | 113 | 04.12.2028 | 89% | Düşün |
| Daniel Yáñez | Orta Saha | 112 | 01.05.2028 | 86% | Al |
| Sol Sidibé | Orta Saha | 104 | 01.05.2028 | 75% | Hemen Al |
| Adam Aznou | Orta Saha | 134 | 01.05.2028 | 89% | Hemen Al |
| Jaden de Guzmán | Orta Saha | 104 | 01.05.2028 | 80% | Hemen Al |
| Jorge Rajado | Orta Saha | 104 | 01.05.2028 | 83% | Hemen Al |
| Keinan Davis | Forvet | 132 | 01.05.2028 | 80% | Al |
| Honest Ahanor | Orta Saha | 138 | 01.05.2028 | 80% | Hemen Al |
| Gabriel Mec | Orta Saha | 125 | 01.05.2028 | 67% | Düşün |
| Aldrine Kibet | Orta Saha | 103 | 01.05.2028 | 80% | Al |
| Rhichey | Orta Saha | 94 | 01.05.2028 | 75% | Al |
| Jarrod Bowen | Forvet | 154 | 01.05.2028 | 67% | Düşün |
| Mamadou Doumbia | Forvet | 133 | 24.01.2028 | 83% | Al |
| Kaito Yasui | Defans | 136 | 20.12.2027 | 75% | Düşün |
| Forvet | 112 | 06.12.2027 | 86% | Al | |
| Armstrong Oko-Flex | Forvet | 122 | 06.12.2027 | 86% | Al |
| José Córdoba | Defans | 132 | 30.08.2027 | 80% | Düşün |
| Nathan Collins | Defans | 153 | 03.05.2027 | 67% | Düşün |
| Tim Iroegbunam | Defans | 135 | 03.05.2027 | 75% | Al |
| Milan van Ewijk | Defans | 136 | 03.05.2027 | 75% | Düşün |
| Billy Gilmour | Defans | 149 | 03.05.2027 | 80% | Al |
| Shea Charles | Defans | 143 | 03.05.2027 | 80% | Al |
| Gonzalo Plata | Forvet | 145 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #323 | WR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 1.8M | Görüşmede | Oliver O'Connor | ✓ |
| #325 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 114 | 119 | 18–32 | 1.6M | Listede | ✓ | |
| #343 | FL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 92 | 97 | 18–32 | 2.1M | Listede | Joseph Young | ✓ |
| #345 | FL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 92 | 97 | 18–32 | 2.1M | Listede | Joseph Young | ✓ |
| #321 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 82 | 95 | 21–29 | 1.1M | Tamamlandı | Arthur Okonkwo | ✓ |
| #335 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 82 | 95 | 21–29 | 1.1M | Tamamlandı | Sandali Condé | ✓ |
| #322 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | Tommaso Montano | ✓ |
| #324 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 127 | 132 | 18–32 | 6.4M | Tamamlandı | Roko Šimić | ✓ |
| #326 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | Ademide Solanke | ✓ |
| #332 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 89 | 94 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | Karamoko Kaba | ✓ |
| #336 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 84 | 89 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | Darren Oldaker | ✓ |
| #339 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 86 | 91 | 18–32 | 1.6M | Tamamlandı | Karamoko Kaba | ✓ |
| #346 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 79 | 84 | 18–32 | 1.5M | Tamamlandı | Matteo Voltolini | ✓ |