Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $159K |
| Maç Günü Geliri | $474K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $900K |
| Personel Maaşları | $74K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$2.2M |
$1.4M |
$798K |
$15.4M |
| Jul 2027 |
$659K |
$1.2M |
$-500K |
$14.6M |
| Jun 2027 |
$9.8M |
$1.1M |
$8.7M |
$15.1M |
| May 2027 |
$659K |
$1.1M |
$-432K |
$6.3M |
| Apr 2027 |
$659K |
$1.1M |
$-431K |
$6.7M |
| Mar 2027 |
$867K |
$1.1M |
$-244K |
$7.2M |
| Feb 2027 |
$844K |
$1.1M |
$-280K |
$7.4M |
| Jan 2027 |
$805K |
$1.3M |
$-466K |
$7.7M |
| Dec 2026 |
$656K |
$1.3M |
$-615K |
$8.2M |
| Nov 2026 |
$657K |
$1.3M |
$-613K |
$8.8M |
| Oct 2026 |
$660K |
$1.1M |
$-402K |
$9.4M |
| Sep 2026 |
$661K |
$1.0M |
$-364K |
$9.8M |