| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Andre Soares | Scout | 7 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Lucas Silva | Baş Scout | 6 | 0 | 40% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Tiago Mota | Scout | 5 | 0 | 40% | 04.06.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 4 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa | |
| Francisco Teixeira | Scout | 1 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Tiago Dias | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marc Guéhi | DC | 27 | Manchester City | Tiago Mota | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 147 | 142 | 40% | 125% | 56.0M | #70 DL | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Tiago Mota | Transfer Talebi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 158 | 162 | 40% | 125% | 51.0M | #70 DL | — | — | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 28 | Manchester City | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 159 | 168 | 40% | 111% | 41.0M | #69 GK | — | — | |
| Rayan Cherki | AMR | 24 | Manchester City | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 153 | 140 | 40% | 118% | 79.0M | #71 MC | — | — | |
| Jude Bellingham | AML | 24 | Real Madrid | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 146 | 143 | 40% | 117% | 35.0M | #71 MC | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Francisco Teixeira | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 143 | 158 | 40% | 115% | 73.0M | #72 ST | — | — | |
| Alexei Rojas Fedorushchenko | GK | 21 | West Ham United | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 126 | 40% | 96% | 7.1M | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Manchester United | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 143 | 149 | 40% | 105% | 27.0M | — | — | — | |
| Ármin Pécsi | GK | 22 | Liverpool | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 135 | 40% | 95% | 6.5M | — | — | — | |
| Matthijs de Ligt | DC | 28 | Manchester United | Tiago Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 118 | 40% | 114% | 23.0M | — | — | — | |
| Gabriel Jesus | AMR | 30 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 127 | 135 | 40% | 108% | 15.0M | — | — | — | ||
| Omar Marmoush | AMR | 28 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 154 | 40% | 115% | 32.0M | — | — | — | ||
| Germán Berterame | ST | 28 | Olympique de Marseille | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 133 | 40% | 110% | 19.0M | — | — | — | |
| Dedryck Onana | ST | 26 | Tottenham Hotspur | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 137 | 125 | 40% | 111% | 17.9M | — | — | — | |
| Santiago Vargas | FC | 23 | Corinthians | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 138 | 40% | 110% | 5.1M | — | — | — | |
| Metinho | DM | 24 | FC Basel | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 102 | 40% | 101% | 2.4M | — | — | — | |
| Mohamed Koné | GK | 25 | Charleroi | Lucas Silva | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 79 | 40% | 85% | 600.0K | — | — | — | |
| Luiz Henrique | AMR | 26 | Zenit | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 139 | 40% | 108% | 8.8M | — | — | — | ||
| Juan Manuel Boselli | AMR | 27 | Krasnodar | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 111 | 40% | 102% | 3.6M | — | — | — | ||
| Uran Bislimi | DM | 27 | FC Lugano | Tiago Mota | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 87 | 40% | 94% | 1.0M | — | — | — | |
| Atsuki Ito | DM | 29 | KAA Gent | Tiago Mota | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 124 | 40% | 105% | 3.9M | — | — | — | |
| Wolfgang Baumgartner | FC | 24 | Mattersburg | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 109 | 40% | 86% | 1.1M | — | — | — | |
| Danylo Sikan | ST | 26 | Anderlecht | Andre Soares | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 109 | 40% | 102% | 6.2M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gianluigi Donnarumma | GK | Manchester City | #10 | — | Hemen Al | 159 | 168 | 40% | 111% | 41.0M | Aktif | |
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #11 | — | Al | 158 | 162 | 40% | 125% | 51.0M | Aktif | |
| Rayan Cherki | AMR | Manchester City | #12 | — | Düşün | 153 | 140 | 40% | 118% | 79.0M | Aktif | |
| Marc Guéhi | DC | Manchester City | #11 | — | Düşün | 147 | 142 | 40% | 125% | 56.0M | Aktif | |
| Jude Bellingham | AML | Real Madrid | #12 | — | Düşün | 146 | 143 | 40% | 117% | 35.0M | Aktif | |
| Erling Haaland | ST | Manchester City | #13 | — | Düşün | 143 | 158 | 40% | 115% | 73.0M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Lucas Silva | Famalicao U20 | #11 | |
| Tiago Mota | Santa Clara U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Tiago Mota | Gil Vicente U20 | #11 | |
| Andre Soares | Portimonense U20 | #10, #11 | |
| Andre Soares | Sporting CP U20 | #11 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83111355 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Geraldes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caike | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Ferreira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martim Francisco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83111355 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Geraldes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caike | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Ferreira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martim Francisco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83111355 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Geraldes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caike | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Ferreira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martim Francisco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Ferreira | Reddet | — | -1.43 | — | — | 1.50 | 1170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martim Francisco | Reddet | — | -0.81 | — | — | 1.50 | 630000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Silva | Gustavo Ferreira | Reddet | -1.43 | 72% | Çok Pahalı |
| Tiago Mota | Martim Francisco | Reddet | -0.81 | 62% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | Reddet | — | -1.43 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55011049 | Reddet | — | -0.81 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #83111355 | Reddet | — | -1.01 | — | — | 1.50 | 70000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #55030352 | Reddet | — | -0.98 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| André Geraldes | Reddet | — | -1.43 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Caike | Reddet | — | -0.98 | — | — | 1.50 | 170000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Silva | Ricardo Alves | Reddet | -1.43 | 72% | Çok Pahalı |
| Tiago Mota | Player #55011049 | Reddet | -0.81 | 62% | Çok Pahalı |
| Andre Soares | Player #83111355 | Reddet | -1.01 | 72% | Çok Pahalı |
| Francisco Teixeira | Player #55030352 | Reddet | -0.98 | 69% | Çok Pahalı |
| Lucas Silva | André Geraldes | Reddet | -1.43 | 72% | Çok Pahalı |
| Francisco Teixeira | Caike | Reddet | -0.98 | 69% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Alves | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #55011049 | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83111355 | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #55030352 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Geraldes | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caike | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Silva | Ricardo Alves | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Tiago Mota | Player #55011049 | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Player #83111355 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Player #55030352 | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | André Geraldes | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Caike | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ihor Kostenko | Reddet | — | -1.01 | — | — | 1.19 | 2.85 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gustavo Guerra | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.02 | 2.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Saba Samushia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000491769 | Yönetime Sor | — | 1.90 | ✓ | — | 0.26 | 1.63 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Denis Parkinson | Reddet | — | -0.93 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luuk de Jong | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Paulo Oliveira | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.02 | 2.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Eridson Mendes | Reddet | — | -1.01 | — | — | 1.50 | 4.07 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ricardo Alves | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #55011049 | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83111355 | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #55030352 | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Geraldes | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caike | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andre Soares | Ihor Kostenko | Reddet | -1.01 | 72% | Çok Pahalı |
| Andre Soares | Player #2000491769 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | Player #2000491769 | Onayla | 1.09 | 69% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Denis Parkinson | Reddet | -0.93 | 65% | Çok Pahalı |
| Andre Soares | Eridson Mendes | Reddet | -1.01 | 72% | Çok Pahalı |
| Lucas Silva | Ricardo Alves | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Tiago Mota | Player #55011049 | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Player #83111355 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Player #55030352 | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | André Geraldes | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Caike | Onayla | 0.79 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ihor Kostenko | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Guerra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Samushia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.48 | 1.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Parkinson | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luuk de Jong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Oliveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eridson Mendes | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000491769 | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.51 | Mutabakatla transfer |
| Martin Turk | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andre Soares | Ihor Kostenko | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Denis Parkinson | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Eridson Mendes | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Player #2000491769 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | Player #2000491769 | Onayla | 1.09 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tiago Mota | Martin Turk | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ihor Kostenko | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Guerra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Samushia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.48 | 1.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Parkinson | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luuk de Jong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Oliveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eridson Mendes | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000491769 | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.51 | Mutabakatla transfer |
| Martin Turk | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andre Soares | Ihor Kostenko | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Denis Parkinson | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Eridson Mendes | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Player #2000491769 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | Player #2000491769 | Onayla | 1.09 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tiago Mota | Martin Turk | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ihor Kostenko | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Guerra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Saba Samushia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.48 | 1.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Parkinson | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luuk de Jong | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Oliveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eridson Mendes | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000491769 | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.51 | Mutabakatla transfer |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Andre Soares | Ihor Kostenko | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Francisco Teixeira | Denis Parkinson | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Eridson Mendes | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Andre Soares | Player #2000491769 | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Lucas Silva | Player #2000491769 | Onayla | 1.09 | 69% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #69 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 137 | 150 | 21–29 | 27.7K | İzlemede | — | — |
| #70 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 142 | 155 | 21–29 | 27.7K | İzlemede | — | — |
| #71 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 145 | 158 | 21–29 | 27.7K | İzlemede | — | — |
| #72 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 147 | 160 | 21–29 | 27.7K | İzlemede | — | — |