| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $247K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $755K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $4.5M | $2.1M | $2.3M | $29.7M |
| Nov 2027 | $4.5M | $2.1M | $2.4M | $27.4M |
| Oct 2027 | $4.5M | $2.1M | $2.4M | $25.0M |
| Sep 2027 | $4.6M | $1.8M | $2.8M | $22.6M |
| Aug 2027 | $4.4M | $1.9M | $2.5M | $19.8M |
| Jul 2027 | $4.3M | $3.2M | $1.2M | $17.3M |
| Jun 2027 | $8.7M | $1.5M | $7.2M | $16.1M |
| May 2027 | $4.5M | $1.5M | $3.0M | $8.9M |
| Apr 2027 | $4.5M | $1.6M | $2.9M | $5.9M |
| Mar 2027 | $1.8M | $1.3M | $542K | $3.1M |
| Feb 2027 | $1.8M | $1.3M | $537K | $2.5M |
| Jan 2027 | $1.8M | $1.3M | $515K | $2.0M |