| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $999K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $643K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $2.1M | $1.7M | $452K | $2.2M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.6M | $483K | $1.7M |
| Jul 2028 | $2.1M | $1.6M | $460K | $1.2M |
| Jun 2028 | $2.0M | $1.9M | $164K | $786K |
| May 2028 | $2.1M | $2.0M | $65K | $618K |
| Apr 2028 | $1.8M | $1.8M | $62K | $549K |
| Mar 2028 | $1.8M | $1.8M | $64K | $483K |
| Feb 2028 | $1.8M | $1.8M | $16K | $415K |
| Jan 2028 | $1.8M | $1.8M | $72K | $396K |
| Dec 2027 | $2.0M | $1.2M | $780K | $320K |
| Nov 2027 | $1.8M | $1.3M | $538K | $-464K |
| Oct 2027 | $2.0M | $1.4M | $601K | $-1.0M |