| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $34K |
| Tesis Bakımı | $715K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2028 | $1.5M | $2.0M | $-521K | $25.6M |
| Sep 2028 | $17.8M | $1.8M | $16.1M | $26.1M |
| Aug 2028 | $2.2M | $1.4M | $765K | $10.1M |
| Jul 2028 | $2.2M | $1.8M | $446K | $9.3M |
| Jun 2028 | $4.0M | $1.4M | $2.7M | $8.8M |
| May 2028 | $2.2M | $1.6M | $556K | $6.2M |
| Apr 2028 | $2.1M | $1.4M | $749K | $5.6M |
| Mar 2028 | $2.2M | $1.5M | $653K | $4.9M |
| Feb 2028 | $2.2M | $1.6M | $654K | $4.2M |
| Jan 2028 | $2.2M | $1.5M | $726K | $3.6M |
| Dec 2027 | $2.2M | $1.8M | $383K | $2.9M |
| Nov 2027 | $2.2M | $1.5M | $709K | $2.5M |