| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1K |
| Oyuncu Maaşları | $187K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $46K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $615 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $23K | $356K | $-333K | $-3.1M |
| Jul 2027 | $26K | $366K | $-340K | $-2.8M |
| Jun 2027 | $29K | $369K | $-341K | $-2.4M |
| May 2027 | $10K | $353K | $-344K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $10K | $355K | $-345K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $4K | $343K | $-340K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $84K | $338K | $-254K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $4K | $350K | $-347K | $-810K |
| Dec 2026 | $49K | $319K | $-270K | $-465K |
| Nov 2026 | $4K | $314K | $-310K | $-196K |
| Oct 2026 | $4K | $427K | $-423K | $113K |
| Sep 2026 | $94K | $262K | $-169K | $535K |