Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $19K |
| Maç Günü Geliri | $26K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $228K |
| Personel Maaşları | $59K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$298K |
$469K |
$-171K |
$-286K |
| Jul 2027 |
$48K |
$434K |
$-386K |
$-115K |
| Jun 2027 |
$777K |
$450K |
$327K |
$271K |
| May 2027 |
$48K |
$450K |
$-402K |
$-56K |
| Apr 2027 |
$48K |
$450K |
$-402K |
$346K |
| Mar 2027 |
$47K |
$449K |
$-402K |
$748K |
| Feb 2027 |
$80K |
$456K |
$-376K |
$1.2M |
| Jan 2027 |
$78K |
$445K |
$-367K |
$1.5M |
| Dec 2026 |
$48K |
$445K |
$-397K |
$1.9M |
| Nov 2026 |
$48K |
$445K |
$-397K |
$2.3M |
| Oct 2026 |
$47K |
$572K |
$-524K |
$2.7M |
| Sep 2026 |
$448K |
$410K |
$38K |
$3.2M |