| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $629K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.9M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $48K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $786K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $8.0M | $4.8M | $3.2M | $39.5M |
| Jul 2028 | $8.0M | $4.3M | $3.7M | $36.2M |
| Jun 2028 | $41.9M | $4.3M | $37.6M | $32.5M |
| May 2028 | $6.8M | $6.0M | $745K | $-5.1M |
| Apr 2028 | $6.8M | $4.5M | $2.3M | $-5.9M |
| Mar 2028 | $6.9M | $4.1M | $2.7M | $-8.3M |
| Feb 2028 | $6.9M | $4.1M | $2.7M | $-11.1M |
| Jan 2028 | $6.8M | $5.5M | $1.4M | $-13.9M |
| Dec 2027 | $6.8M | $4.7M | $2.1M | $-15.3M |
| Nov 2027 | $6.2M | $4.5M | $1.7M | $-17.5M |
| Oct 2027 | $5.5M | $5.8M | $-361K | $-19.2M |
| Sep 2027 | $2.5M | $3.8M | $-1.2M | $-18.9M |