| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $330K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $26K |
| Tesis Bakımı | $657K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4.0M | $1.9M | $2.1M | $7.0M |
| Aug 2027 | $4.1M | $1.9M | $2.3M | $4.9M |
| Jul 2027 | $4.3M | $1.7M | $2.6M | $2.7M |
| Jun 2027 | $2.1M | $1.1M | $950K | $21K |
| May 2027 | $1.7M | $1.1M | $606K | $-931K |
| Apr 2027 | $519K | $1.1M | $-597K | $-1.5M |
| Mar 2027 | $431K | $1.1M | $-656K | $-944K |
| Feb 2027 | $373K | $1.0M | $-667K | $-290K |
| Jan 2027 | $1.9M | $1.0M | $849K | $374K |
| Dec 2026 | $368K | $1.0M | $-649K | $-476K |
| Nov 2026 | $371K | $996K | $-624K | $170K |
| Oct 2026 | $367K | $1.1M | $-744K | $793K |