| TV Geliri | $19.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $6.4M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.2M |
| Personel Maaşları | $112K |
| Transfer Amortismanı | $144K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $860K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $27.1M | $7.4M | $19.8M | $70.0M |
| Dec 2026 | $7.1M | $7.4M | $-245K | $50.1M |
| Nov 2026 | $8.4M | $7.4M | $995K | $50.2M |
| Oct 2026 | $7.2M | $8.1M | $-837K | $49.0M |
| Sep 2026 | $11.5M | $5.7M | $5.8M | $49.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $50.8M |