Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $241K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$29K |
$323K |
$-294K |
$66.1M |
| Feb 2028 |
$60K |
$465K |
$-406K |
$66.4M |
| Jan 2028 |
$1.3M |
$338K |
$1.0M |
$66.8M |
| Dec 2027 |
$29K |
$338K |
$-309K |
$65.8M |
| Nov 2027 |
$29K |
$338K |
$-309K |
$66.1M |
| Oct 2027 |
$29K |
$338K |
$-309K |
$66.4M |
| Sep 2027 |
$29K |
$333K |
$-304K |
$66.7M |
| Aug 2027 |
$121K |
$394K |
$-274K |
$67.0M |
| Jul 2027 |
$57K |
$331K |
$-275K |
$67.3M |
| Jun 2027 |
$6.1M |
$352K |
$5.7M |
$67.6M |
| May 2027 |
$29K |
$351K |
$-323K |
$61.9M |
| Apr 2027 |
$3.2M |
$351K |
$2.9M |
$62.2M |