| TV Geliri | $950K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $818K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $991K | $1.0M | $-28K | $-5.6M |
| Jul 2027 | $1.0M | $1.1M | $-47K | $-5.6M |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.3M | $1.1M | $-5.6M |
| May 2027 | $959K | $1.3M | $-304K | $-6.7M |
| Apr 2027 | $951K | $1.6M | $-658K | $-6.4M |
| Mar 2027 | $1.0M | $1.3M | $-242K | $-5.7M |
| Feb 2027 | $411K | $1.4M | $-967K | $-5.5M |
| Jan 2027 | $334K | $1.5M | $-1.2M | $-4.5M |
| Dec 2026 | $328K | $1.3M | $-958K | $-3.3M |
| Nov 2026 | $125K | $1.3M | $-1.2M | $-2.4M |
| Oct 2026 | $111K | $2.3M | $-2.2M | $-1.2M |
| Sep 2026 | $67K | $992K | $-924K | $981K |