| TV Geliri | $997K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $894K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $1.0M | $1.1M | $-57K | $-5.4M |
| Apr 2027 | $1.0M | $1.2M | $-160K | $-5.4M |
| Mar 2027 | $1.1M | $1.2M | $-8K | $-5.2M |
| Feb 2027 | $343K | $1.2M | $-849K | $-5.2M |
| Jan 2027 | $369K | $1.4M | $-996K | $-4.4M |
| Dec 2026 | $335K | $1.2M | $-853K | $-3.4M |
| Nov 2026 | $90K | $1.2M | $-1.1M | $-2.5M |
| Oct 2026 | $107K | $2.0M | $-1.9M | $-1.4M |
| Sep 2026 | $62K | $836K | $-773K | $497K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |