| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $454K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $157K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $295K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $729K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $6.5M | $1.0M | $5.5M | $62.0M |
| Mar 2028 | $6.1M | $1.1M | $5.1M | $56.5M |
| Feb 2028 | $3.4M | $1.0M | $2.4M | $51.5M |
| Jan 2028 | $6.6M | $1.0M | $5.6M | $49.1M |
| Dec 2027 | $12.1M | $1.0M | $11.1M | $43.5M |
| Nov 2027 | $12.7M | $996K | $11.7M | $32.4M |
| Oct 2027 | $4.1M | $692K | $3.4M | $20.7M |
| Sep 2027 | $17.0M | $555K | $16.5M | $17.3M |
| Aug 2027 | $1.4M | $349K | $1.0M | $836K |
| Jul 2027 | $1.5M | $367K | $1.2M | $-179K |
| Jun 2027 | $397K | $367K | $30K | $-1.3M |
| May 2027 | $402K | $407K | $-5K | $-1.4M |