| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $296K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $29K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $69K |
| Tesis Bakımı | $741K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $7.3M | $4.2M | $3.0M | $17.8M |
| Aug 2027 | $3.9M | $4.1M | $-118K | $14.7M |
| Jul 2027 | $4.1M | $4.0M | $67K | $14.8M |
| Jun 2027 | $10.6M | $3.9M | $6.7M | $14.7M |
| May 2027 | $3.6M | $4.1M | $-457K | $8.0M |
| Apr 2027 | $3.7M | $4.0M | $-333K | $8.4M |
| Mar 2027 | $3.9M | $4.4M | $-520K | $8.8M |
| Feb 2027 | $3.7M | $4.6M | $-855K | $9.2M |
| Jan 2027 | $3.2M | $4.4M | $-1.2M | $10.1M |
| Dec 2026 | $3.1M | $4.3M | $-1.2M | $11.3M |
| Nov 2026 | $1.2M | $4.4M | $-3.2M | $12.4M |
| Oct 2026 | $999K | $6.5M | $-5.5M | $15.6M |