| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $645K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $674K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.5M | $1.4M | $1.2M | $9.3M |
| Dec 2027 | $2.4M | $1.4M | $1.1M | $8.1M |
| Nov 2027 | $2.4M | $1.4M | $1.0M | $7.0M |
| Oct 2027 | $2.1M | $1.4M | $765K | $6.0M |
| Sep 2027 | $2.2M | $1.2M | $1.0M | $5.2M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.2M | $1.0M | $4.2M |
| Jul 2027 | $2.8M | $1.2M | $1.6M | $3.2M |
| Jun 2027 | $2.2M | $1.2M | $1.1M | $1.5M |
| May 2027 | $2.3M | $675K | $1.6M | $482K |
| Apr 2027 | $902K | $735K | $167K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $1.0M | $748K | $263K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $322K | $763K | $-441K | $-1.6M |