Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $67K |
| Maç Günü Geliri | $121K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $297K |
| Personel Maaşları | $64K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2034 |
$7.7M |
$466K |
$7.2M |
$22.7M |
| Jun 2034 |
$196K |
$466K |
$-270K |
$15.5M |
| May 2034 |
$195K |
$456K |
$-260K |
$15.8M |
| Apr 2034 |
$196K |
$457K |
$-261K |
$16.0M |
| Mar 2034 |
$194K |
$457K |
$-262K |
$16.3M |
| Feb 2034 |
$544K |
$1.9M |
$-1.4M |
$16.6M |
| Jan 2034 |
$3.1M |
$501K |
$2.6M |
$18.0M |
| Dec 2033 |
$195K |
$501K |
$-306K |
$15.3M |
| Nov 2033 |
$195K |
$501K |
$-306K |
$15.6M |
| Oct 2033 |
$195K |
$501K |
$-306K |
$15.9M |
| Sep 2033 |
$194K |
$1.2M |
$-974K |
$16.3M |
| Aug 2033 |
$1.9M |
$1.8M |
$49K |
$17.2M |