| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $51K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $153K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $50K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $36K |
| Tesis Bakımı | $360K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.4M | $2.1M | $-733K | $11.4M |
| Jul 2027 | $3.5M | $1.7M | $1.8M | $12.0M |
| Jun 2027 | $1.3M | $1.8M | $-549K | $10.2M |
| May 2027 | $1.3M | $1.8M | $-495K | $10.7M |
| Apr 2027 | $1.3M | $1.8M | $-485K | $11.1M |
| Mar 2027 | $1.4M | $2.6M | $-1.2M | $11.6M |
| Feb 2027 | $1.4M | $2.0M | $-522K | $12.7M |
| Jan 2027 | $1.5M | $1.9M | $-417K | $13.2M |
| Dec 2026 | $404K | $1.8M | $-1.4M | $13.6M |
| Nov 2026 | $413K | $1.8M | $-1.4M | $14.9M |
| Oct 2026 | $100K | $2.0M | $-1.9M | $16.2M |
| Sep 2026 | $263K | $1.4M | $-1.1M | $20.5M |