| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.7M |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $36K |
| Borç Faizi | $38K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $5.6M | $5.0M | $682K | $-7.2M |
| Mar 2027 | $5.7M | $4.7M | $932K | $-7.9M |
| Feb 2027 | $5.1M | $4.6M | $488K | $-8.9M |
| Jan 2027 | $2.2M | $4.9M | $-2.7M | $-9.4M |
| Dec 2026 | $2.0M | $4.3M | $-2.3M | $-6.8M |
| Nov 2026 | $638K | $4.5M | $-3.9M | $-4.5M |
| Oct 2026 | $572K | $6.7M | $-6.2M | $-595K |
| Sep 2026 | $640K | $3.5M | $-2.9M | $5.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |