Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.5M |
| Maç Günü Geliri | $3.9M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $370K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $3.8M |
| Personel Maaşları | $119K |
| Tesis Bakımı | $275K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$5.7M |
$4.2M |
$1.5M |
$363.7M |
| Jul 2027 |
$11.1M |
$4.2M |
$6.9M |
$362.2M |
| Jun 2027 |
$13.0M |
$3.2M |
$9.8M |
$355.3M |
| May 2027 |
$5.7M |
$3.2M |
$2.5M |
$345.6M |
| Apr 2027 |
$5.7M |
$3.2M |
$2.5M |
$343.1M |
| Mar 2027 |
$8.0M |
$11.0M |
$-3.0M |
$340.6M |
| Feb 2027 |
$62.6M |
$144.7M |
$-82.1M |
$343.6M |
| Jan 2027 |
$14.0M |
$3.1M |
$11.0M |
$425.7M |
| Dec 2026 |
$5.7M |
$3.1M |
$2.6M |
$414.8M |
| Nov 2026 |
$5.7M |
$3.1M |
$2.6M |
$412.1M |
| Oct 2026 |
$7.1M |
$45.3M |
$-38.1M |
$409.5M |
| Sep 2026 |
$126.9M |
$34.9M |
$92.0M |
$447.6M |