Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $1K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $48K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$-7.0M |
| Mar 2032 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$-6.9M |
| Feb 2032 |
$12K |
$104K |
$-91K |
$-6.8M |
| Jan 2032 |
$4K |
$425K |
$-422K |
$-6.8M |
| Dec 2031 |
$46K |
$105K |
$-59K |
$-6.3M |
| Nov 2031 |
$3K |
$105K |
$-101K |
$-6.3M |
| Oct 2031 |
$3K |
$105K |
$-101K |
$-6.2M |
| Sep 2031 |
$3K |
$105K |
$-102K |
$-6.1M |
| Aug 2031 |
$3K |
$105K |
$-102K |
$-6.0M |
| Jul 2031 |
$4K |
$105K |
$-101K |
$-5.9M |
| Jun 2031 |
$4K |
$105K |
$-101K |
$-5.8M |
| May 2031 |
$4K |
$105K |
$-101K |
$-5.7M |