| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $162K |
| Tesis Bakımı | $760K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $3.3M | $2.8M | $536K | $17.3M |
| Dec 2026 | $3.2M | $2.7M | $487K | $16.8M |
| Nov 2026 | $1.1M | $2.5M | $-1.3M | $16.3M |
| Oct 2026 | $1.2M | $3.4M | $-2.2M | $17.6M |
| Sep 2026 | $1.7M | $2.0M | $-251K | $19.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $20.0M |