| TV Geliri | $6K |
| Sıralama TV Bonusu | $616 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $300K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $118K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $8K | $449K | $-441K | $1.1M |
| Nov 2026 | $9K | $437K | $-428K | $1.5M |
| Oct 2026 | $8K | $544K | $-536K | $1.9M |
| Sep 2026 | $1.4M | $415K | $1.0M | $2.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |