| TV Geliri | $452K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $48K |
| Oyuncu Maaşları | $736K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $512K | $939K | $-427K | $-1.9M |
| Oct 2026 | $177K | $2.4M | $-2.2M | $-1.4M |
| Sep 2026 | $157K | $937K | $-780K | $744K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |