| TV Geliri | $34K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $442K |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $300K |
| Tesis Bakımı | $159K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $61K | $959K | $-898K | $1.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |