| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $86K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $219K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $817 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $76K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $2.3M | $1.9M | $364K | $-2K |
| Jan 2027 | $2.2M | $1.8M | $401K | $-367K |
| Dec 2026 | $2.2M | $1.9M | $363K | $-768K |
| Nov 2026 | $795K | $1.8M | $-1.0M | $-1.1M |
| Oct 2026 | $634K | $2.4M | $-1.8M | $-85K |
| Sep 2026 | $638K | $2.8M | $-2.1M | $1.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |