| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Baş Scout | 52 | 4 | 47% | 04.01.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Ruben Soares | Futbol Direktörü | 21 | 2 | 66% | 01.01.2027 | |
| Daniel Miranda | Gözlemci | 11 | 0 | 43% | 11.01.2027 | İskandinavyaGüney Amerika |
| Miguel Pinto | Gözlemci | 2 | 0 | 58% | 07.01.2027 | |
| Ruben Castro | Teknik Direktör | 2 | 0 | 55% | 24.08.2026 | |
| Miguel Costa | Gözlemci | 1 | 0 | 69% | 31.08.2026 | |
| David Sousa | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Eduardo Nascimento | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy Irving | MC | 26 | Arouca | Diogo Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 130 | 66% | 100% | 4.7M | — | — | — | |
| Maks Ebong | DM | 27 | Mlada Boleslav | Diogo Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 123 | 65% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Diogo Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Pedrinho | MR | 28 | Estoril Praia | Diogo Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 133 | 62% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| João Caiado | MC | 27 | Pacos de Ferreira | Ruben Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 109 | 60% | 100% | — | — | — | — | |
| Lucas Soares | DR | 28 | Santa Clara | Ruben Soares | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 114 | 60% | 100% | — | — | — | — | |
| Ammar Ramadan | AMR | 26 | OFI | Diogo Soares | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 117 | 66% | 100% | 3.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ivan Bašić | DM | 24 | Jablonec | Diogo Soares | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 111 | 113 | 64% | 100% | 855.0K | — | — | — | |
| Diogo Ramalho | DM | 27 | Farul Constanța | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 30.12.2026 | 3 | 0 | 109 | 118 | 75% | 105% | 1.6M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| António Eirô | DR | 26 | Lokomotiv Sofia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 23.12.2026 | 3 | 0 | 109 | 114 | 75% | 94% | 3.0M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Samuel Justo | DM | 23 | Sporting CP | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 110 | 116 | 74% | 100% | 7.1M | — | — | — | |
| Joe Hodge | DM | 25 | Tondela | Diogo Soares | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 110 | 72% | 100% | 5.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jordan Holsgrove | DM | 27 | Estoril Praia | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 70% | 100% | 7.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alfonso Trezza | MR | 27 | Arouca | Miguel Costa | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 116 | 69% | 100% | 7.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marco Antônio | DC | 26 | Floresta | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 30.12.2026 | 2 | 0 | 112 | 105 | 67% | 99% | 2.2M | — | — | — | |
| Janderson | ML | 28 | Vila Nova | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 23.12.2026 | 2 | 0 | 117 | 119 | 67% | 102% | 5.9M | — | — | — | |
| Gabriel Xavier | DC | 25 | Bahia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 20.12.2026 | 2 | 0 | 122 | 121 | 67% | 106% | 7.4M | — | — | — | |
| Marcos Antonio | DM | 26 | Sport Recife | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 20.12.2026 | 2 | 0 | 140 | 145 | 67% | 111% | 16.0M | — | — | — | |
| Breno | DR | 26 | Figueirense | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 17.12.2026 | 2 | 0 | 102 | 99 | 67% | 95% | 1.3M | — | — | — | Tutum |
| Lucas Ribeiro | DC | 28 | Goiás | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 16.12.2026 | 2 | 0 | 125 | 121 | 67% | 105% | 4.4M | — | — | — | |
| Khayon Edwards | AMR | 23 | Varzim | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 106 | 110 | 67% | 100% | 4.8M | — | — | — | |
| João Aragão | ML | 19 | Braga | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 86 | 101 | 67% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Facundo Pellistri | MR | 25 | Panathinaikos | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 129 | 67% | 100% | 2.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jeremy Antonisse | MR | 24 | Athens Kallithea | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 67% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bobby Adekanye | AML | 28 | Manisa FK | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 66% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Lee Tae-Suk | DR | 24 | Austria Wien | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 114 | 116 | 66% | 100% | 4.6M | — | — | — | |
| Paulinho Moccelin | AML | 32 | Londrina | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 109 | 109 | 66% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Dylan Nandín | ST | 25 | Arouca | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 109 | 66% | 100% | 7.8M | — | — | — | |
| Paulo Sérgio | AMR | 37 | Náutico | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 117 | 117 | 66% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Aguibou Camara | MC | 25 | Septemvri | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 66% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Wesley Moraes | ST | 30 | Shenzhen Peng City | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 65% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Emam Ashour | DM | 29 | Al Ahly | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 65% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Marquinhos | ML | 27 | Spartak Moscow | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 64% | 100% | 12.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Danil Glebov | DM | 27 | Dinamo Moscow | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 129 | 64% | 100% | 7.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Amar Memić | WR | 26 | Viktoria Plzen | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 64% | 100% | 5.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ruslanbek Jiyanov | AMR | 25 | Navbahor | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 63% | 100% | 4.0M | — | — | — | |
| George Bello | DL | 25 | LASK | Ruben Soares | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 124 | 125 | 63% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Otso Liimatta | MC | 22 | Famalicao | Miguel Pinto | Personel Önerisi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 112 | 99 | 58% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Leandro Silva | DM | 32 | Académica | Miguel Pinto | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 91 | 58% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Salvador Blopá | DR | 20 | Sporting CP | Ruben Castro | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 117 | 55% | 100% | 380.0K | — | — | — | |
| Ian Custódio | DL | 23 | Famalicao | Ruben Castro | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 94 | 55% | 100% | 210.0K | — | — | — | |
| Tiago Mamede | MC | 24 | Portimonense | Daniel Miranda | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 106 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Berna | MC | 24 | CSKA 1948 | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 111 | 40% | 94% | 4.3M | #27 ST | — | — | |
| Jajá | AMR | 25 | Pafos | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 94 | 40% | 93% | 2.2M | #27 ST | — | — | Tutum |
| Duarte Moreira | AML | 25 | Bryne | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 125 | 40% | 93% | 3.9M | #27 ST | — | — | |
| Tomás Tavares | DL | 25 | Wisła Płock | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 111 | 115 | 40% | 104% | 2.2M | — | — | — | |
| Denilson | MC | 25 | Mirassol | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 29.12.2026 | 29.12.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 40% | 106% | 9.8M | — | — | — | |
| Tiago Manso | DR | 27 | Kifisia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 40% | 107% | 3.5M | — | — | — | |
| Nathan Melo | DM | 25 | Guarani | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 115 | 119 | 40% | 105% | 3.0M | — | — | — | |
| Vinicius Zanocelo | MC | 26 | Ceará | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 120 | 40% | 105% | 7.2M | — | — | — | |
| Romário Baró | MC | 27 | Raków Częstochowa | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 137 | 40% | 105% | 5.5M | — | — | — | |
| Keliton | AMR | 26 | ASA | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2026 | 27.12.2026 | 1 | 0 | 102 | 97 | 40% | 89% | 1.5M | — | — | — | |
| Claudinho | MC | 26 | Inter de Limeira | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2026 | 27.12.2026 | 1 | 0 | 109 | 105 | 40% | 93% | 950.0K | — | — | — | Sakat |
| Marcos Antonio | DM | 26 | Sport Recife | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2026 | 26.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 131 | 40% | 104% | 9.5M | — | — | — | Sakat |
| Edson Lucas | DL | 26 | Ferroviária | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 107 | 107 | 40% | 96% | 3.0M | — | — | — | |
| Danilo Veiga | DR | 24 | Lecce | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 126 | 40% | 114% | 13.0M | — | — | — | |
| Rodrygo Batista | DL | 24 | Goianésia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 119 | 117 | 40% | 105% | 850.0K | — | — | — | Sakat |
| Rúben Vinagre | DL | 27 | Legia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 137 | 40% | 109% | 4.7M | — | — | — | |
| João Lameira | DM | 27 | Oțelul Galați | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 108 | 113 | 40% | 106% | 2.2M | — | — | — | |
| Tiago Gabriel | DC | 22 | Lecce | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 40% | 108% | 14.4M | — | — | — | |
| Lima | MC | 27 | ABC | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 19.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 40% | 93% | 1.9M | — | — | — | |
| Bernardo Vital | DC | 26 | Jagiellonia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 18.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 118 | 40% | 111% | 5.2M | — | — | — | |
| Fasson | DL | 25 | Lokomotiv Moscow | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 18.12.2026 | 1 | 0 | 118 | 109 | 40% | 108% | 5.8M | — | — | — | Tutum |
| Keliton | AMR | 26 | ASA | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 94 | 40% | 89% | 1.5M | — | — | — | |
| Duarte Moreira | AML | 25 | Bryne | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 93% | 4.1M | — | — | — | |
| Lucas Ramos | DM | 26 | Ypiranga | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 108 | 105 | 40% | 102% | 2.0M | — | — | — | |
| Wallison | DR | 25 | Avaí | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 117 | 40% | 99% | 3.1M | — | — | — | Tutum |
| Cayo Tenório | DR | 28 | ABC | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 106 | 111 | 40% | 99% | 1.9M | — | — | — | |
| Pablo Maia | DM | 25 | Sport Recife | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 138 | 142 | 40% | 114% | 8.7M | — | — | — | |
| Luiz Mandaca | DM | 25 | Juventude | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 40% | 108% | 5.8M | — | — | — | |
| Ewerthon | DR | 26 | Atlético Goianiense | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 118 | 110 | 40% | 99% | 2.5M | — | — | — | |
| Iago Teles | AML | 26 | Londrina | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 115 | 114 | 40% | 94% | 3.1M | — | — | — | |
| Wesley Gasolina | DR | 26 | Avaí | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 110 | 102 | 40% | 96% | 3.0M | — | — | — | |
| Vinicius Zanocelo | MC | 26 | Ceará | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 127 | 40% | 105% | 7.2M | — | — | — | |
| Pedrinho | AML | 27 | São Bernardo | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 115 | 127 | 40% | 99% | 4.7M | — | — | — | |
| Wesley Rocha | DC | 26 | Brasil de Pelotas | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 11.12.2026 | 1 | 0 | 135 | 131 | 40% | 111% | 4.6M | — | — | — | |
| Luís Silva | DC | 28 | GKS Tychy | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 100 | 108 | 40% | 96% | 950.0K | — | — | — | |
| Felipe Amaral | DM | 23 | América Mineiro | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 120 | 40% | 107% | 3.6M | — | — | — | |
| Felipinho | DM | 25 | Athletico Paranaense | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 124 | 40% | 101% | 5.3M | — | — | — | |
| Tiago Dantas | DM | 26 | HNK Rijeka | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 124 | 109 | 40% | 98% | 5.0M | — | — | — | |
| Robertinho | DL | 27 | Maringá | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 100 | 99 | 40% | 91% | 1.8M | — | — | — | |
| Lucas Ramos | DM | 26 | Ypiranga | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 105 | 40% | 96% | 2.0M | — | — | — | |
| Caio Alexandre | DM | 28 | Bahia | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 142 | 134 | 40% | 106% | 11.7M | — | — | — | |
| Alencar | DM | 24 | Ferroviária | Daniel Miranda | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 107 | 119 | 40% | 98% | 3.0M | — | — | — | |
| Simão Rocha | DR | 26 | Modena | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 125 | 119 | 40% | 112% | 8.5M | — | — | — | |
| Gustavo Medina | DC | 25 | Ferroviária | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 124 | 40% | 105% | 3.1M | — | — | — | |
| Gustavo Martins | DR | 24 | Grêmio | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 124 | 120 | 40% | 112% | 7.6M | — | — | — | |
| Caio Alexandre | DM | 28 | Bahia | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 40% | 113% | 11.7M | — | — | — | |
| Evander | DM | 28 | FC Cincinnati | Diogo Soares | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 136 | 40% | 106% | 3.4M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martinelli | DM | Genoa | #8 | — | Hemen Al | 143 | 152 | 40% | 118% | 14.4M | Gölge | |
| Rúben Vinagre | DL | Legia | #22 | — | Hemen Al | 122 | 137 | 40% | 109% | 4.7M | Gölge | |
| Romário Baró | MC | Raków Częstochowa | #26 | — | Hemen Al | 116 | 137 | 40% | 105% | 5.5M | Gölge | |
| Pedrinho | AML | São Bernardo | #9 | — | Hemen Al | 115 | 127 | 40% | 99% | 4.7M | Gölge | |
| António Eirô | DR | Lokomotiv Sofia | #4 | — | Al | 107 | 121 | 67% | 100% | 2.8M | Gölge | |
| Pablo Maia | DM | Sport Recife | #12 | — | Al | 138 | 142 | 40% | 114% | 8.7M | Gölge | |
| Caio Alexandre | DM | Bahia | #2 | — | Al | 128 | 128 | 40% | 113% | 11.7M | Gölge | |
| Vinicius Zanocelo | MC | Ceará | #9 | — | Al | 126 | 127 | 40% | 105% | 7.2M | Gölge | |
| Tiago Gabriel | DC | Lecce | #20 | — | Al | 125 | 125 | 40% | 108% | 14.4M | Gölge | |
| Luiz Mandaca | DM | Juventude | #12 | — | Al | 125 | 126 | 40% | 108% | 5.8M | Gölge | |
| Danilo Veiga | DR | Lecce | #22 | — | Al | 122 | 126 | 40% | 114% | 13.0M | Gölge | |
| Felipinho | DM | Athletico Paranaense | #7 | — | Al | 122 | 124 | 40% | 101% | 5.3M | Gölge | |
| Denilson | MC | Mirassol | #28 | — | Al | 119 | 119 | 40% | 106% | 9.8M | Gölge | |
| Berna | MC | CSKA 1948 | #31 | — | Al | 106 | 111 | 40% | 94% | 4.3M | Aktif | |
| Diogo Ramalho | DM | Farul Constanța | #20 | — | Düşün | 108 | 102 | 67% | 105% | 1.6M | Gölge | |
| Bitello | MC | KAA Gent | #24 | — | Düşün | 147 | 127 | 40% | 110% | 13.8M | Gölge | |
| Marcos Antonio | DM | Sport Recife | #17 | — | Düşün | 145 | 136 | 40% | 104% | 16.0M | Gölge | |
| Wesley Rocha | DC | Brasil de Pelotas | #8 | — | Düşün | 135 | 131 | 40% | 111% | 4.6M | Gölge | |
| Gui | DM | AEK | #19 | — | Düşün | 134 | 127 | 40% | 105% | 9.9M | Gölge | |
| Lucas Ribeiro | DC | Goiás | #8 | — | Düşün | 127 | 122 | 40% | 105% | 4.4M | Gölge | |
| Maicon | DL | Cherno More | #23 | — | Düşün | 127 | 123 | 40% | 110% | 7.0M | Gölge | |
| Duarte Moreira | AML | Bryne | #31 | — | Düşün | 126 | 125 | 40% | 93% | 3.9M | Aktif | |
| Marcos Paulo | AML | Braga | #19 | — | Düşün | 126 | 119 | 40% | 104% | 6.9M | Gölge | |
| Simão Rocha | DR | Modena | #4 | — | Düşün | 125 | 119 | 40% | 112% | 8.5M | Gölge | |
| Gustavo Martins | DR | Grêmio | #2 | — | Düşün | 124 | 120 | 40% | 112% | 7.6M | Gölge | |
| Tiago Dantas | DM | HNK Rijeka | #7 | — | Düşün | 124 | 109 | 40% | 98% | 5.0M | Gölge | |
| Gabriel Xavier | DC | Bahia | #15 | — | Düşün | 122 | 118 | 40% | 106% | 7.4M | Gölge | |
| Breno | DR | Figueirense | #3 | — | Düşün | 119 | 93 | 40% | 95% | 1.3M | Tutum | Gölge |
| Ewerthon | DR | Atlético Goianiense | #11 | — | Düşün | 118 | 110 | 40% | 99% | 2.5M | Gölge | |
| Keliton | AMR | ASA | #16 | — | Düşün | 117 | 94 | 40% | 89% | 1.5M | Gölge | |
| Iago Teles | AML | Londrina | #11 | — | Düşün | 115 | 114 | 40% | 94% | 3.1M | Gölge | |
| Lucas Ramos | DM | Ypiranga | #6 | — | Düşün | 114 | 105 | 40% | 96% | 2.0M | Gölge | |
| Jajá | AMR | Pafos | #31 | — | Düşün | 107 | 94 | 40% | 93% | 2.2M | Tutum | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Eduardo Nascimento | Porto B | #31 | 27.02.2027 |
| Diogo Soares | Vitória Guimarães B | #30 | 02.01.2027 |
| Daniel Miranda | Académico de Viseu U20 | #31 | |
| David Sousa | Vizela U20 | #31 | |
| Eduardo Nascimento | Santa Clara U20 | #31 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Paulo Sérgio | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marquinhos | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Paulo Sérgio | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marquinhos | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Paulo Sérgio | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marquinhos | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Paulo Sérgio | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marquinhos | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Huescas | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulo Sérgio | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Rodrigo Huescas | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Paulo Sérgio | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Huescas | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Rodrigo Huescas | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Facundo Pellistri | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.79 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Güçlü Onay | 1.79 | 75% | Yüksek Potansiyel |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Danil Glebov | Onayla | 0.73 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Ramalho | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | Diogo Ramalho | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | António Eirô | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | António Eirô | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| António Eirô | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diogo Soares | António Eirô | Onayla | 1.06 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuri Tanque | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Yuri Tanque | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuri Tanque | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Yuri Tanque | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuri Tanque | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Yuri Tanque | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuri Tanque | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Yuri Tanque | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joe Hodge | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alfonso Trezza | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuri Tanque | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Schjelderup | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.23 | 1.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Perotti | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marwan Ateya | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Soares | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.80 | 70% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Joe Hodge | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Aguibou Camara | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Diogo Soares | Ammar Ramadan | Onayla | 1.06 | 66% | Rol Uyumlu |
| Miguel Costa | Alfonso Trezza | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Yuri Tanque | Onayla | 0.76 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Andreas Schjelderup | Onayla | 0.78 | 68% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Perotti | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Amar Memić | Onayla | 0.74 | 64% | Rol Uyumlu |
| Ruben Soares | Marwan Ateya | Onayla | 0.73 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bobby Adekanye | Manisa FK | AML | Orta Saha | 106 | 106 | 66% | 3.7M | 12.10.2026 | 7 | 0 |
| Lee Tae-Suk | Austria Wien | DR | Defans | 114 | 116 | 66% | 4.6M | 12.10.2026 | 9 | 0 |
| Wesley Moraes | Shenzhen Peng City | ST | Forvet | 120 | 120 | 65% | 4.2M | 05.10.2026 | 9 | 0 |
| Ruslanbek Jiyanov | Navbahor | AMR | Orta Saha | 112 | 113 | 63% | 4.0M | 05.10.2026 | 7 | 0 |
| Paulinho Moccelin | Londrina | AML | Orta Saha | 109 | 109 | 66% | 900.0K | 05.10.2026 | 11 | 0 |
| Khayon Edwards | Varzim | AMR | Orta Saha | 106 | 110 | 67% | 4.8M | 05.10.2026 | 7 | 0 |
| Dylan Nandín | Arouca | ST | Forvet | 107 | 109 | 66% | 7.8M | 05.10.2026 | 7 | 0 |
| Emam Ashour | Al Ahly | DM | Defans | 132 | 132 | 65% | 4.1M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| Fadel Gobitaka | RFC Liege | MR | Orta Saha | 111 | 111 | 66% | 4.9M | 28.09.2026 | 8 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 124 | 125 | 63% | 5.0M | 28.09.2026 | 7 | 0 |
| Samuel Justo | Sporting CP | DM | Defans | 110 | 116 | 74% | 7.1M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| João Aragão | Braga | ML | Orta Saha | 86 | 101 | 67% | 850.0K | 28.09.2026 | 0 | 0 |
| Eren Elmalı | Galatasaray | DL | Defans | 134 | 134 | 68% | 12.6M | 21.09.2026 | 5 | 0 |
| Marquinhos | Spartak Moscow | ML | Orta Saha | 132 | 132 | 64% | 12.6M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Ilja Zhbanov | Rostov | DL | Defans | 90 | 95 | 67% | 850.0K | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Kirill Glebov | CSKA Moscow | ML | Orta Saha | 127 | 134 | 66% | 8.3M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Oleksii Hutsuliak | Polissia | MR | Orta Saha | 121 | 121 | 66% | 4.8M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | DR | Defans | 129 | 132 | 63% | 7.7M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 66% | 11.7M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | MC | Orta Saha | 137 | 137 | 65% | 9.9M | 14.09.2026 | 4 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.7M | 14.09.2026 | 4 | 0 |
| Paulo Sérgio | Náutico | AMR | Orta Saha | 117 | 117 | 66% | 300.0K | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Danil Glebov | Dinamo Moscow | DM | Defans | 129 | 129 | 64% | 7.2M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 131 | 131 | 67% | 5.0M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Tobias Christensen | Rapid Bucharest | MC | Orta Saha | 122 | 122 | 63% | 2.5M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 123 | 127 | 67% | 6.8M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 128 | 129 | 67% | 2.2M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Yuri Tanque | Criciúma | ST | Forvet | 120 | 120 | 66% | 6.4M | 31.08.2026 | 7 | 0 |
| Andreas Schjelderup | Benfica | MR | Orta Saha | 138 | 141 | 68% | 16.1M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Perotti | Chapecoense | ST | Forvet | 111 | 111 | 67% | 5.0M | 31.08.2026 | 7 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.5M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Marwan Ateya | Al Ahly | DM | Defans | 130 | 130 | 63% | 3.2M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Jeremy Antonisse | Athens Kallithea | MR | Orta Saha | 113 | 115 | 67% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 11.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Aguibou Camara | Septemvri | MC | Orta Saha | 114 | 115 | 66% | 3.4M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Andy Irving | Sparta Prague | MC | Orta Saha | 130 | 130 | 66% | 4.7M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Richard Hurtado | Valledupar | ST | Forvet | 122 | 123 | 62% | 1.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 133 | 133 | 62% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Maks Ebong | CSKA Sofia | DM | Defans | 123 | 123 | 65% | 4.2M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 855.0K | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Xavier | Defans | 122 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Gustavo Martins | Defans | 124 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Caio Alexandre | Defans | 128 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Breno | Orta Saha | 119 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Marcos Antonio | Orta Saha | 145 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| António Eirô | Defans | 107 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Simão Rocha | Defans | 125 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Lucas Ramos | Orta Saha | 114 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Danilo Veiga | Defans | 122 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Denilson | Orta Saha | 119 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Felipinho | Orta Saha | 122 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Tiago Dantas | Orta Saha | 124 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Diogo Ramalho | Defans | 108 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Lucas Ribeiro | Defans | 127 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Martinelli | Defans | 143 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Wesley Rocha | Defans | 135 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Vinicius Zanocelo | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Pedrinho | Orta Saha | 115 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Ewerthon | Orta Saha | 118 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Iago Teles | Orta Saha | 115 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Tiago Gabriel | Defans | 125 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Rúben Vinagre | Defans | 122 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Pablo Maia | Defans | 138 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Luiz Mandaca | Defans | 125 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Gui | Orta Saha | 134 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Marcos Paulo | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Bitello | Orta Saha | 147 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Keliton | Orta Saha | 117 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Maicon | Defans | 127 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Romário Baró | Orta Saha | 116 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #27 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 101 | 111 | 20–27 | 7.0M | Listede | André Clovis | — |
| #34 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 103 | 113 | 20–27 | 3.7M | Listede | Ammar Ramadan | ✓ |
| #23 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 75 | 85 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #21 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 109 | 119 | 20–27 | 7.0M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #22 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 103 | 113 | 20–27 | 3.7M | Tamamlandı | Ammar Ramadan | ✓ |
| #25 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 101 | 111 | 20–27 | 7.0M | Vazgeçildi | Edison Negueba | ✗ |