| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $112K |
| Transfer Amortismanı | $67K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $35K |
| Tesis Bakımı | $389K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $1.9M | $3.4M | $-1.5M | $7.1M |
| Nov 2026 | $1.9M | $3.4M | $-1.4M | $8.5M |
| Oct 2026 | $2.1M | $4.7M | $-2.5M | $9.9M |
| Sep 2026 | $2.9M | $2.5M | $341K | $12.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |