| TV Geliri | $609K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $352K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $549K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.0M | $940K | $99K | $893K |
| Aug 2027 | $1.0M | $248K | $785K | $794K |
| Jul 2027 | $1.0M | $315K | $710K | $9K |
| Jun 2027 | $513K | $302K | $211K | $-701K |
| May 2027 | $396K | $309K | $87K | $-912K |
| Apr 2027 | $138K | $860K | $-722K | $-999K |
| Mar 2027 | $138K | $321K | $-183K | $-277K |
| Feb 2027 | $45K | $326K | $-280K | $-94K |
| Jan 2027 | $48K | $303K | $-255K | $187K |
| Dec 2026 | $45K | $303K | $-258K | $442K |
| Nov 2026 | $52K | $285K | $-232K | $700K |
| Oct 2026 | $36K | $785K | $-749K | $933K |