| TV Geliri | $753K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $597K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $619K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $850K | $1.2M | $-378K | $4.2M |
| Jan 2029 | $1.7M | $1.3M | $429K | $4.6M |
| Dec 2028 | $2.2M | $1.3M | $850K | $4.2M |
| Nov 2028 | $2.2M | $1.3M | $898K | $3.3M |
| Oct 2028 | $1.5M | $1.7M | $-239K | $2.4M |
| Sep 2028 | $3.7M | $1.0M | $2.7M | $2.7M |
| Aug 2028 | $772K | $960K | $-188K | $-25K |
| Jul 2028 | $776K | $1.1M | $-301K | $163K |
| Jun 2028 | $765K | $1.4M | $-654K | $464K |
| May 2028 | $767K | $1.9M | $-1.1M | $1.1M |
| Apr 2028 | $699K | $1.4M | $-689K | $2.2M |
| Mar 2028 | $910K | $1.3M | $-414K | $2.9M |