| TV Geliri | $727K |
| Sıralama TV Bonusu | $73K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $26K |
| Tesis Bakımı | $767K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $917K | $2.3M | $-1.4M | $52.8M |
| Jul 2028 | $922K | $2.2M | $-1.3M | $54.2M |
| Jun 2028 | $1.1M | $2.1M | $-1.1M | $55.5M |
| May 2028 | $1.1M | $2.2M | $-1.1M | $56.5M |
| Apr 2028 | $1.1M | $2.0M | $-976K | $57.6M |
| Mar 2028 | $1.1M | $2.0M | $-947K | $58.6M |
| Feb 2028 | $947K | $1.7M | $-787K | $59.6M |
| Jan 2028 | $5.0M | $1.8M | $3.2M | $60.4M |
| Dec 2027 | $7.3M | $1.8M | $5.5M | $57.1M |
| Nov 2027 | $7.3M | $1.9M | $5.4M | $51.7M |
| Oct 2027 | $4.1M | $2.4M | $1.8M | $46.2M |
| Sep 2027 | $16.6M | $1.9M | $14.7M | $44.5M |