| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dedi Sulaeman | Futbol Direktörü | 11 | 0 | 35% | 24.08.2026 | |
| Pratama Arhan | Baş Scout | 5 | 0 | 45% | 09.08.2026 | Güneydoğu AsyaBatı Avrupa |
| Hendro Santoso | Gözlemci | 1 | 0 | 44% | 03.08.2026 | |
| Syahrian Saddil | Gözlemci | 1 | 0 | 65% | 10.08.2026 | |
| Ahmad Jaya | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thom Haye | DM | 31 | Persib | Pratama Arhan | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 02.08.2026 | 2 | 0 | 112 | 114 | 67% | 103% | 2.0M | #2 MR | Onayla | İzlemeye Devam | Yaş |
| Ivar Jenner | DM | 22 | Dewa United | Syahrian Saddil | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 101 | 65% | 100% | 2.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Wbeymar Angulo | DM | 34 | Persis | Hendro Santoso | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 103 | 44% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Otar Kiteishvili | MC | 30 | Sturm Graz | Pratama Arhan | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 127 | 40% | 103% | 2.0M | #4 MR | — | — | |
| Jajá | MC | 31 | Madura United | Pratama Arhan | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 111 | 40% | 94% | 900.0K | #4 MR | — | — | Yaş |
| Francisco Rivera | MC | 31 | Persebaya | Pratama Arhan | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 115 | 40% | 97% | 1.4M | #4 MR | — | — | Yaş |
| Luquinhas | ML | 29 | PSBS Biak | Pratama Arhan | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 88 | 40% | 86% | 800.0K | #4 MR | — | — | |
| Nahuel Ulariaga | AMR | 24 | Omonoia | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Jorginho | AMR | 28 | Kairat | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Ivan Bašić | DM | 24 | Amedspor | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 35% | 100% | 675.0K | — | — | — | |
| Kristian Eriksen | MC | 31 | Kristiansund | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Franco Cristaldo | MC | 30 | Talleres | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Manuel Insaurralde | DM | 27 | San Lorenzo | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Felix Vá | MR | 28 | Lillestrom | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Brian Orosco | AML | 28 | Godoy Cruz | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Elliot Stroud | DL | 24 | Mjällby | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Lucas Arce | DR | 29 | Godoy Cruz | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Bruno Nazário | MC | 31 | Henan FC | Dedi Sulaeman | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francisco Rivera | MC | Persebaya | #4 | — | Hemen Al | 107 | 115 | 40% | 97% | 1.4M | Yaş | Aktif |
| Thom Haye | DM | Persib | #2 | — | Al | 112 | 114 | 67% | 103% | 2.0M | Yaş | Aktif |
| Erick Wiemberg | DL | Colo-Colo | #2 | — | Al | 98 | 124 | 40% | 98% | 200.0K | YaşSözleşme Sonu | Aktif |
| Jajá | MC | Madura United | #5 | — | Al | 94 | 111 | 40% | 94% | 900.0K | Yaş | Aktif |
| Nazareno Solís | AMR | Madryn | #3 | — | Düşün | 129 | 108 | 40% | 94% | 150.0K | YaşSözleşme Sonu | Aktif |
| Otar Kiteishvili | MC | Sturm Graz | #5 | — | Düşün | 129 | 127 | 40% | 103% | 2.0M | Aktif | |
| Thom Haye | DM | Persib | #1 | — | Düşün | 125 | 103 | 40% | 103% | 2.0M | Yaş | Aktif |
| Nahuel Furtado | DR | Wanderers | #1 | — | Düşün | 116 | 111 | 40% | 107% | 750.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Luquinhas | ML | PSBS Biak | #3 | — | Düşün | 90 | 88 | 40% | 86% | 800.0K | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Pratama Arhan | Persib U20 | #1 | |
| Pratama Arhan | Persebaya U20 | #5 | |
| Ahmad Jaya | Bhayangkara Presisi U20 | #2 | |
| Hendro Santoso | PSM U20 | #2 | |
| Hendro Santoso | Maluku Utara United U20 | #5 | |
| Hendro Santoso | Dewa United U20 | #3 | |
| Ahmad Jaya | Borneo U20 | #5 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thom Haye | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivar Jenner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Pratama Arhan | Thom Haye | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Syahrian Saddil | Ivar Jenner | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thom Haye | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivar Jenner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Pratama Arhan | Thom Haye | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Syahrian Saddil | Ivar Jenner | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thom Haye | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivar Jenner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Pratama Arhan | Thom Haye | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Syahrian Saddil | Ivar Jenner | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thom Haye | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.25 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Pratama Arhan | Thom Haye | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Ulariaga | Godoy Cruz | AMR | Orta Saha | 126 | 126 | 47% | 700.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Orta Saha | 119 | 119 | 47% | 675.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Jorginho | Kairat | AMR | Orta Saha | 125 | 125 | 35% | 750.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Kristian Eriksen | Molde | MC | Orta Saha | 127 | 127 | 47% | 350.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Franco Cristaldo | Talleres | MC | Orta Saha | 133 | 133 | 35% | 850.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Manuel Insaurralde | San Lorenzo | DM | Orta Saha | 126 | 126 | 35% | 750.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Felix Vá | Lillestrom | MR | Orta Saha | 121 | 121 | 35% | 550.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Brian Orosco | Godoy Cruz | AML | Orta Saha | 121 | 121 | 35% | 650.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Elliot Stroud | Mjällby | DL | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 1.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Arce | Godoy Cruz | DR | Orta Saha | 127 | 127 | 35% | 1.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Bruno Nazário | Henan FC | MC | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 750.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #4 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 94 | 98 | 19–32 | 656.1K | Listede | Erick Wiemberg | ✓ |
| #2 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 98 | 98 | 20–31 | 656.1K | Vazgeçildi | Nahuel Furtado | ✓ |
| #3 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 83 | 93 | 20–32 | — | Vazgeçildi | — | — |