| TV Geliri | $721K |
| Sıralama TV Bonusu | $72K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $751K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $602K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $910K | $1.4M | $-504K | $8.3M |
| Feb 2028 | $912K | $1.3M | $-344K | $8.8M |
| Jan 2028 | $2.5M | $1.3M | $1.2M | $9.2M |
| Dec 2027 | $3.3M | $1.3M | $2.0M | $8.0M |
| Nov 2027 | $3.3M | $1.4M | $1.9M | $6.0M |
| Oct 2027 | $2.1M | $1.5M | $651K | $4.1M |
| Sep 2027 | $4.5M | $878K | $3.7M | $3.4M |
| Aug 2027 | $922K | $826K | $96K | $-248K |
| Jul 2027 | $783K | $857K | $-74K | $-344K |
| Jun 2027 | $939K | $907K | $32K | $-270K |
| May 2027 | $313K | $908K | $-595K | $-302K |
| Apr 2027 | $310K | $1.1M | $-836K | $293K |