| TV Geliri | $288K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $14K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $5K |
| Oyuncu Maaşları | $517K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $67K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $307K | $650K | $-343K | $-4.8M |
| Feb 2028 | $243K | $517K | $-274K | $-4.4M |
| Jan 2028 | $304K | $610K | $-306K | $-4.2M |
| Dec 2027 | $246K | $410K | $-164K | $-3.9M |
| Nov 2027 | $249K | $564K | $-315K | $-3.7M |
| Oct 2027 | $247K | $554K | $-307K | $-3.4M |
| Sep 2027 | $276K | $543K | $-267K | $-3.1M |
| Aug 2027 | $282K | $678K | $-396K | $-2.8M |
| Jul 2027 | $311K | $484K | $-172K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $91K | $491K | $-400K | $-2.2M |
| May 2027 | $20K | $653K | $-634K | $-1.8M |
| Apr 2027 | $21K | $440K | $-419K | $-1.2M |