| TV Geliri | $648K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $313K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $14K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $705K | $440K | $265K | $-1.6M |
| Feb 2028 | $644K | $455K | $189K | $-1.8M |
| Jan 2028 | $689K | $493K | $196K | $-2.0M |
| Dec 2027 | $625K | $401K | $224K | $-2.2M |
| Nov 2027 | $634K | $404K | $230K | $-2.4M |
| Oct 2027 | $703K | $530K | $173K | $-2.7M |
| Sep 2027 | $277K | $473K | $-196K | $-2.9M |
| Aug 2027 | $311K | $468K | $-158K | $-2.7M |
| Jul 2027 | $313K | $464K | $-151K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $93K | $482K | $-388K | $-2.4M |
| May 2027 | $109K | $610K | $-501K | $-2.0M |
| Apr 2027 | $25K | $447K | $-423K | $-1.5M |