| TV Geliri | $727K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $590K |
| Personel Maaşları | $7K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $20K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $772K | $650K | $122K | $-3.4M |
| Jul 2028 | $776K | $656K | $119K | $-3.6M |
| Jun 2028 | $765K | $626K | $139K | $-3.7M |
| May 2028 | $623K | $1.0M | $-389K | $-3.8M |
| Apr 2028 | $772K | $631K | $141K | $-3.4M |
| Mar 2028 | $693K | $542K | $151K | $-3.6M |
| Feb 2028 | $618K | $477K | $141K | $-3.7M |
| Jan 2028 | $681K | $677K | $4K | $-3.9M |
| Dec 2027 | $625K | $493K | $132K | $-3.9M |
| Nov 2027 | $634K | $495K | $139K | $-4.0M |
| Oct 2027 | $247K | $588K | $-341K | $-4.2M |
| Sep 2027 | $74K | $545K | $-471K | $-3.8M |