| TV Geliri | $607K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $647K |
| Personel Maaşları | $11K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $17K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $10K |
| Tesis Bakımı | $55K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2029 | $652K | $743K | $-90K | $-3.1M |
| Jun 2029 | $717K | $639K | $78K | $-3.0M |
| May 2029 | $731K | $625K | $106K | $-3.1M |
| Apr 2029 | $729K | $669K | $61K | $-3.2M |
| Mar 2029 | $809K | $830K | $-21K | $-3.2M |
| Feb 2029 | $728K | $715K | $13K | $-3.2M |
| Jan 2029 | $793K | $660K | $134K | $-3.2M |
| Dec 2028 | $705K | $473K | $232K | $-3.4M |
| Nov 2028 | $705K | $461K | $244K | $-3.6M |
| Oct 2028 | $705K | $657K | $48K | $-3.8M |
| Sep 2028 | $709K | $672K | $37K | $-3.9M |
| Aug 2028 | $699K | $973K | $-274K | $-3.9M |