| TV Geliri | $220K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $808K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $45K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $227K | $1.1M | $-847K | $-4.8M |
| Jun 2027 | $828K | $793K | $35K | $-4.0M |
| May 2027 | $226K | $846K | $-619K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $227K | $880K | $-653K | $-3.5M |
| Mar 2027 | $49K | $892K | $-843K | $-2.9M |
| Feb 2027 | $60K | $893K | $-833K | $-2.0M |
| Jan 2027 | $70K | $959K | $-888K | $-1.2M |
| Dec 2026 | $70K | $850K | $-780K | $-357K |
| Nov 2026 | $78K | $793K | $-715K | $401K |
| Oct 2026 | $78K | $1.2M | $-1.1M | $1.1M |
| Sep 2026 | $97K | $618K | $-521K | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |