| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $38K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.0M | $2.0M | $35K | $-6.9M |
| Jun 2027 | $2.1M | $2.8M | $-709K | $-7.0M |
| May 2027 | $2.4M | $2.8M | $-482K | $-6.3M |
| Apr 2027 | $2.3M | $2.8M | $-451K | $-5.8M |
| Mar 2027 | $2.2M | $2.4M | $-198K | $-5.3M |
| Feb 2027 | $951K | $2.5M | $-1.6M | $-5.1M |
| Jan 2027 | $868K | $2.3M | $-1.5M | $-3.5M |
| Dec 2026 | $876K | $2.6M | $-1.7M | $-2.1M |
| Nov 2026 | $345K | $2.5M | $-2.1M | $-346K |
| Oct 2026 | $1.4M | $3.5M | $-2.1M | $1.8M |
| Sep 2026 | $712K | $1.9M | $-1.2M | $3.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |