Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $47K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $232K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$75K |
$376K |
$-301K |
$18.9M |
| Jul 2034 |
$76K |
$376K |
$-301K |
$19.2M |
| Jun 2034 |
$1.2M |
$384K |
$826K |
$19.5M |
| May 2034 |
$76K |
$384K |
$-308K |
$18.6M |
| Apr 2034 |
$75K |
$384K |
$-308K |
$19.0M |
| Mar 2034 |
$75K |
$384K |
$-309K |
$19.3M |
| Feb 2034 |
$75K |
$384K |
$-308K |
$19.6M |
| Jan 2034 |
$465K |
$384K |
$82K |
$19.9M |
| Dec 2033 |
$76K |
$384K |
$-308K |
$19.8M |
| Nov 2033 |
$75K |
$384K |
$-308K |
$20.1M |
| Oct 2033 |
$75K |
$384K |
$-309K |
$20.4M |
| Sep 2033 |
$75K |
$360K |
$-285K |
$20.7M |