| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $322K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $77K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $778K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $71K |
| Tesis Bakımı | $602K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $7.9M | $2.7M | $5.2M | $29.1M |
| Sep 2027 | $18.1M | $2.0M | $16.1M | $23.9M |
| Aug 2027 | $597K | $2.9M | $-2.3M | $7.8M |
| Jul 2027 | $291K | $1.9M | $-1.7M | $10.1M |
| Jun 2027 | $1.6M | $1.3M | $313K | $11.7M |
| May 2027 | $291K | $1.3M | $-970K | $11.4M |
| Apr 2027 | $291K | $1.2M | $-952K | $12.4M |
| Mar 2027 | $294K | $1.4M | $-1.1M | $13.3M |
| Feb 2027 | $290K | $1.4M | $-1.1M | $14.4M |
| Jan 2027 | $441K | $1.1M | $-669K | $15.5M |
| Dec 2026 | $316K | $1.1M | $-781K | $16.2M |
| Nov 2026 | $375K | $1.1M | $-742K | $17.0M |