Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $218K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2028 |
$156K |
$299K |
$-142K |
$-5.0M |
| Jul 2028 |
$55K |
$206K |
$-151K |
$-4.8M |
| Jun 2028 |
$16K |
$208K |
$-192K |
$-4.7M |
| May 2028 |
$16K |
$241K |
$-224K |
$-4.5M |
| Apr 2028 |
$16K |
$214K |
$-198K |
$-4.2M |
| Mar 2028 |
$16K |
$262K |
$-246K |
$-4.1M |
| Feb 2028 |
$16K |
$213K |
$-197K |
$-3.8M |
| Jan 2028 |
$16K |
$385K |
$-369K |
$-3.6M |
| Dec 2027 |
$17K |
$218K |
$-201K |
$-3.2M |
| Nov 2027 |
$17K |
$255K |
$-239K |
$-3.0M |
| Oct 2027 |
$17K |
$335K |
$-319K |
$-2.8M |
| Sep 2027 |
$17K |
$241K |
$-224K |
$-2.5M |