| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cameron Yedlin | Scout | 6 | 0 | 42% | 31.08.2026 | Kuzey AmerikaGüney Amerika |
| John Musah | Baş Scout | 4 | 0 | 44% | 24.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Brandon Bradley | Futbol Direktörü | 2 | 0 | 70% | 17.08.2026 | |
| Aaron Zardes | Scout | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 | |
| Michael Sargent | Scout | 1 | 0 | 72% | 03.08.2026 | |
| Daniel Johnson | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | DL | 19 | New York Red Bulls | Michael Sargent | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 92 | 72% | 100% | 350.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Benjamín Kuscevic | DC | 30 | Toronto FC | Brandon Bradley | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 70% | 100% | 3.7M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Pedro Soma | DM | 20 | San Diego Football Club | Brandon Bradley | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 109 | 70% | 100% | 700.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Juan José Arias | DC | 22 | Real Salt Lake | Aaron Zardes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 106 | 58% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andrés Herrera | DR | 28 | Portland Timbers | Cameron Yedlin | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 102 | 55% | 100% | 420.8K | — | — | — | |
| Malachi Molina | DR | 20 | Nashville SC | John Musah | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 92 | 55% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Facundo Insfrán | GK | 20 | Olimpia | Cameron Yedlin | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 108 | 40% | 79% | 1.1M | #16 GK | — | — | Tutum |
| Pablo Sisniega | GK | 31 | San Diego Football Club | Cameron Yedlin | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 108 | 40% | 85% | 1.0M | #16 GK | — | — | Yaş |
| Sergio Córdova | AMR | 29 | St. Louis CITY SC | John Musah | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 98 | 40% | 91% | 3.4M | #10 MC | — | — | |
| Xavier Valdez | GK | 22 | Nashville SC | Cameron Yedlin | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 101 | 40% | 85% | 1.4M | #12 GK | — | — | |
| Lasse Berg Johnsen | DM | 27 | Sporting Kansas City | John Musah | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 96 | 40% | 94% | 1.2M | #2 DL | — | — | |
| Jack Maher | DC | 27 | Nashville SC | John Musah | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 108 | 40% | 93% | 3.8M | #2 DL | — | — | |
| Ignacio Aliseda | AMR | 26 | Cerro Porteno | Cameron Yedlin | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 109 | 40% | 96% | 4.5M | #3 MC | — | — | |
| Darwin Savarino | MC | 23 | Atletico Venezuela | Cameron Yedlin | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 103 | 40% | 97% | 2.6M | #3 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Insfrán | GK | Olimpia | #9 | #16 | Hemen Al | 92 | 108 | 40% | 79% | 1.1M | Tutum | Aktif |
| Jack Maher | DC | Nashville SC | #2 | — | Al | 108 | 108 | 40% | 93% | 3.8M | Aktif | |
| Darwin Savarino | MC | Atletico Venezuela | #3 | — | Düşün | 119 | 103 | 40% | 97% | 2.6M | Aktif | |
| Pablo Sisniega | GK | San Diego Football Club | #9 | #16 | Düşün | 112 | 108 | 40% | 85% | 1.0M | Yaş | Aktif |
| Xavier Valdez | GK | Nashville SC | #7 | — | Düşün | 110 | 101 | 40% | 85% | 1.4M | Aktif | |
| Dejan Joveljić | ST | Sporting Kansas City | #1 | — | Düşün | 109 | 104 | 40% | 93% | 3.4M | Aktif | |
| Wessam Abou Ali | ST | Columbus Crew | #1 | — | Düşün | 103 | 115 | 40% | 92% | 2.9M | Aktif | |
| Ignacio Aliseda | AMR | Cerro Porteno | #3 | — | Düşün | 101 | 109 | 40% | 96% | 4.5M | Aktif | |
| Sergio Córdova | AMR | St. Louis CITY SC | #6 | — | Düşün | 98 | 98 | 40% | 91% | 3.4M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #14 | MC | 105 | 21–29 | 830.8K | John Musah | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #16 | GK | 87 | 18–32 | 415.4K | Cameron Yedlin | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| John Musah | Real Salt Lake U20 | #2, #3, #4 | |
| John Musah | Toronto FC U20 | #8, #9 | |
| Aaron Zardes | Minnesota United FC U20 | #2, #3, #4 | |
| Cameron Yedlin | Colorado Rapids U20 | #8, #9 | |
| Aaron Zardes | Charlotte Football Club U20 | #5 | |
| Aaron Zardes | San Jose Earthquakes U20 | #6, #7 | |
| Aaron Zardes | Columbus Crew U20 | #8, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro Soma | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evan Louro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Sargent | Joyeux Masanka Bungi | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Aaron Zardes | Juan José Arias | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro Soma | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evan Louro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antony | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Sargent | Joyeux Masanka Bungi | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Aaron Zardes | Juan José Arias | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro Soma | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brandon Vázquez | İzlemeye Devam | #5 | -0.17 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Owen Gene | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Sargent | Joyeux Masanka Bungi | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| John Musah | Brandon Vázquez | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Aaron Zardes | Juan José Arias | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ștefan Chirilă | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeisson Palacios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro Soma | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Sargent | Joyeux Masanka Bungi | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Aaron Zardes | Juan José Arias | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joyeux Masanka Bungi | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ștefan Chirilă | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeisson Palacios | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro Soma | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Wilfried Zaha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Williams | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Sargent | Joyeux Masanka Bungi | Onayla | 0.79 | 72% | Rol Uyumlu |
| Aaron Zardes | Juan José Arias | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #16 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 415.4K | Görüşmede | — | — |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 99 | 112 | 21–29 | 858.6K | Listede | Michael Boxall | ✓ |
| #4 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 104 | 117 | 21–29 | 858.6K | İzlemede | — | — |
| #14 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 105 | 118 | 21–29 | 830.8K | İzlemede | — | — |
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 104 | 117 | 21–29 | 2.6M | Vazgeçildi | Wessam Abou Ali | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 102 | 115 | 21–29 | 858.6K | Vazgeçildi | Onni Valakari | ✓ |
| #5 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 102 | 115 | 21–29 | 1.3M | Vazgeçildi | Onni Valakari | ✓ |
| #10 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 103 | 116 | 21–29 | 832.9K | Vazgeçildi | Onni Valakari | ✗ |
| #12 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 416.5K | Vazgeçildi | — | — |