| TV Geliri | $2.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $50K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $733K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $2.8M | $4.3M | $-1.5M | $13.8M |
| Apr 2028 | $3.2M | $2.5M | $672K | $15.3M |
| Mar 2028 | $2.9M | $2.5M | $427K | $14.6M |
| Feb 2028 | $3.0M | $2.6M | $408K | $14.1M |
| Jan 2028 | $4.4M | $2.5M | $1.9M | $13.6M |
| Dec 2027 | $3.2M | $2.6M | $672K | $11.7M |
| Nov 2027 | $3.2M | $2.6M | $559K | $10.9M |
| Oct 2027 | $3.3M | $4.1M | $-869K | $10.3M |
| Sep 2027 | $3.2M | $2.6M | $688K | $11.1M |
| Aug 2027 | $3.2M | $2.5M | $714K | $10.4M |
| Jul 2027 | $2.9M | $2.5M | $405K | $9.6M |
| Jun 2027 | $2.8M | $2.5M | $323K | $9.2M |