| TV Geliri | $13K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $34K |
| Oyuncu Maaşları | $258K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $45K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $55K | $354K | $-300K | $-364K |
| Oct 2026 | $44K | $483K | $-439K | $-65K |
| Sep 2026 | $25K | $342K | $-317K | $374K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $691K |