| TV Geliri | $225K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $32K |
| Oyuncu Maaşları | $557K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $55K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $385K | $734K | $-350K | $-5.5M |
| Jul 2027 | $355K | $828K | $-473K | $-5.2M |
| Jun 2027 | $175K | $774K | $-599K | $-4.7M |
| May 2027 | $126K | $965K | $-839K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $121K | $716K | $-594K | $-3.2M |
| Mar 2027 | $115K | $686K | $-571K | $-2.7M |
| Feb 2027 | $23K | $798K | $-774K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $21K | $690K | $-669K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $23K | $593K | $-570K | $-640K |
| Nov 2026 | $23K | $623K | $-600K | $-70K |
| Oct 2026 | $23K | $1.1M | $-1.0M | $530K |
| Sep 2026 | $20K | $461K | $-441K | $1.6M |