| TV Geliri | $5.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $738K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6.1M | $3.3M | $2.8M | $33.8M |
| Jul 2027 | $6.1M | $3.6M | $2.5M | $31.0M |
| Jun 2027 | $16.0M | $3.7M | $12.3M | $28.5M |
| May 2027 | $6.2M | $3.8M | $2.5M | $16.2M |
| Apr 2027 | $6.3M | $3.8M | $2.5M | $13.7M |
| Mar 2027 | $6.9M | $3.7M | $3.2M | $11.2M |
| Feb 2027 | $6.7M | $3.6M | $3.1M | $8.0M |
| Jan 2027 | $2.5M | $3.2M | $-665K | $4.9M |
| Dec 2026 | $2.5M | $3.2M | $-745K | $5.6M |
| Nov 2026 | $814K | $3.1M | $-2.3M | $6.3M |
| Oct 2026 | $429K | $4.2M | $-3.7M | $8.6M |
| Sep 2026 | $4.9M | $4.0M | $922K | $12.4M |