| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $83K |
| Transfer Amortismanı | $18K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $852K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $6.2M | $3.7M | $2.5M | $71.3M |
| Jan 2027 | $24.4M | $3.3M | $21.1M | $68.8M |
| Dec 2026 | $13.8M | $3.2M | $10.6M | $47.7M |
| Nov 2026 | $18.9M | $3.2M | $15.6M | $37.1M |
| Oct 2026 | $4.6M | $4.1M | $490K | $21.4M |
| Sep 2026 | $19.3M | $1.3M | $18.0M | $20.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |