| TV Geliri | $223K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $14K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $522K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $19K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $180K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $241K | $755K | $-514K | $1.7M |
| Nov 2026 | $51K | $708K | $-657K | $2.2M |
| Oct 2026 | $310K | $611K | $-300K | $2.8M |
| Sep 2026 | $3.3M | $347K | $3.0M | $3.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |